گزیده اخبار:
مرگ دیک اسمیت طراح گریم «آمادئوس»، «جن‌گیر» و «بزرگ‌مرد کوچک»

پدرخوانده چهره‌پردازی درگذشت

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دیک اسمیت، طراح و مجری چهره‌پردازی فیلم‌هایی مانند «پدرخوانده»، «آمادئوس»، «بزرگمرد کوچک»، «راننده تاکسی» و «جن‌گیر» درگذشت.

از ابتدای اجرای طرح تحول نظام سلامت تا کنون؛

هاشمی: آمار بستری در بیمارستان‌های دولتی ۹درصد رشد کرده است

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: وزیر بهداشت از افزایش ۹ درصدی آمار بستری در بیمارستان‌های دولتی خبر داد و از بیمه‌ها خواست سطح خدمات خود را کاهش ندهند.

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه اموال این دانشگاه متعلق به هیچ فرد خاصی نیست، گفت: اموال دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به مردم ایران است به این ترتیب هیچ کس نمی‌تواند از این اموال برای خود مصرف، ضبط و به نام کند.

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: «الکساندر گرست»، فضانورد آلمانی مقیم ایستگاه بین‌المللی فضایی، در صفحه توئیتر خود تأسفش از موشکباران نوار غزه را با انتشار تصویری فضایی از این جنگ وحشیانه ابراز کرد.

تحلیل بسته سیاستی دولت برای خروج غیرتورمی از رکود؛

حمید حسینی: نگاه دولت به توسعه صنعت انرژی، واقع بینانه است

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک کارشناس صنعت نفت گفت: به نظر می رسد نگاه دولت به توسعه صنعت انرژی برای خروج از رکود با در نظر گرفتن شرایط کشور و مزیت این صنعت برای ما، یک نگاه واقع بینانه است.

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یکی از خبرنگاران نیویورک‌تایمز اخیرا شش روز را در شهر رقه در شمال سوریه گذرانده و با شهروندان این شهر مصاحبه کرده است. مشاهدات او گزارشی است که در ادامه آورده می‌شود.

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ جای دلواپسی ندارد زیرا روند مذاکرات چه از نظر سیاسی و چه از نظر فنی کاملا روشن است و این‌طور نیست که ایران بخواهد از حقوق خود بگذرد یا از حق ملت کوتاه بیاید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت و گو با آنا:

استیضاح وزیر نیرو، آخرین گزینه است

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: عضو کمیسیون صنایع‌ و‌ معادن مجلس با بیان اینکه اواخر مردادماه مهلت یک‌ماهه نمایندگان مجلس به وزیر نیرو پایان می‌یابد، گفت: استیضاح، آخرین گزینه نمایندگان است و در صورت اجبار از این گزینه استفاده خواهیم کرد.

۱۳۹۳/۰۵/۱۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس مرکز رشد دانشگاه آزاد همدان با بیان اینکه در بسیاری از پارک‌های علم و فناوری کشور سازوکار مناسب و مطلوبی وجود ندارد،گفت: به دلیل اینکه زیرساخت‌ها به درستی صورت نگرفته است ما در بسیاری از پارک های علم فناوری دچار مشکل هستیم.