گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: امام جمعه موقت تهران گفت: با فرمان نایب امام زمان، نه تاسیسات آب سنگین اراک و نه کانون‌های دیگر به هیچ وجه تعطیل بردار نیست.

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: وزیر امور اقتصادی و دارایی با تشریح جزئیات برنامه های حمایتی دولت از تولید و مردم پس از اجرای مرحله دوم قانون هدفمندسازی یارانه ها گفت: شیب افزایش قیمت بنزین همچون قیمت برق و گاز ملایم و از آن چیزی که در جامعه پیش بینی می شود کمتر است

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رییس جمهوری صبح امروز (جمعه) در مراسم رژه ۲۹ فروردین، روز ارتش گفت: روز ارتش روز قدرت ملت ایران ، اتکاء مردم به نیروهای اسلامی، فداکار و مردمی و روز شادابی همه نیروهای مسلح و به معنای اتحاد بیشتر در صفوف به هم پیوسته آنان است.

طه هاشمی در اختتامیه همایش مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد:

کسانی که جلو هنر و فرهنگ را می گیرند، در گمراه کردن جوانان مقصرند

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بر استفاده از ظرفیت های هنری جهت اشاعه فرهنگ اسلامی تأکید کرد و گفت: کسانی که جلوی هنر و فرهنگ را بگیرند در گمراه کردن جوانان مقصر هستند.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک استاد علم آسیب شناسی اجتماعی گفت: پرداخت یارانه به سرپرستان فاقد صلاحیت اقدامی اشتباه است که باید مورد توجه قرار گیرد و دولت نسبت به حل چنین معضلی اقدامات مناسبی را انجام دهد.

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: مهدی غبرایی گفت:صد سال تنهایی مارکز در ردیف آثار بی همتا قلمداد می شود و مارکز با این اثر نشان داد که دنیای رمان به سر نیامده است.

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: استاد جامعه شناسی با بیان اینکه بی‌اعتمادی مانع کاهش آمار متقاضیان دریافت یارانه می شود گفت: دولت با رسمیت شناختن حقوق مشخص برای شهروندان می تواند به مرور زمان از شدت بی اعتمادی ها بکاهد و شاهد مشارکت مردمی باشد

۱۳۹۳/۰۱/۲۹ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: فیروز زنوزی جلالی گفت:اسفبار بودن وضع نشر باعث شده است تا ناشران حاصل تلاش نویسندگان را در شمارگان های ۴۰۰ نسخه ای محدود کنند.

۱۳۹۳/۰۱/۲۸ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در تصمیمی قاطعانه ۶ بازیکن تیم سپاهان اصفهان را به دلیل عدم حضور در اردوی آفریقای جنوبی از تیم ملی کنار گذاشت.