گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جریانات تروریستی بیماری حادی برای منطقه هستند ، اظهار داشت: تروریست ها برای مسلمانان، مسیحیان و سایر ادیان منطقه مشکلاتی ایجاد کردند.

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در جمع دانشگاهیان واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، سرگذشت ولایت‌عهدی امام رضا(ع) و مناظرات ایشان را تشریح کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: کشور سوریه توانسته است با کمک ایران به عنوان نخستین کشور عربی از قابلیت هواپیماهای بدون سرنشین برای عملیات شناسایی و مقابله با گروه‌های معارض مسلح استفاده کند.

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: آیت‌الله مکارم شیرازی در جمع معاونان فرهنگی اجتماعی ۱۱ استان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یک تحول مهم در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفته است که باید تداوم یابد.

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دو یوزپلنگ آسیایی(ایرانی) در تصادف با خودرو در منطقه توران در استان سمنان کشته شدند.

پیام دکتر میرزاده در پی خاکسپاری پیکر دو تن از شهدای گمنام در واحد بروجرد

ملت ما و به ویژه نسل جوان و دانشجوی ما امروز مدیون شهیدانند

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پی خاکسپاری پیکر پاک و مطهر دو تن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس همزمان با ۲۸ صفر در واحد بروجرد پیامی صادر کرد.

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: علی نعیمی وزیر نفت عربستان در کنفرانس انرژی در ابوظبی پایتخت امارات گفت: سخن گفتن از توطئه عربستان جهت کاهش قیمت نفت به منظور تحقق بخشیدن به اهداف سیاسی خود بی‌پایه و اساس است.

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: اوباما با دفاع از رویکرد خود در قبال برنامه هسته‌ای ایران بر ضرورت حل و فصل مسائل با ابزار دیپلماسی و از طریق گفت‌و‌گو و مذاکره تاکید کرد و گفت: وقتی ما می‌توانیم مشکلات را از طریق دیپلماتیک حل کنیم باید همین کار را انجام دهیم.

واشقانی فراهانی در واحد گرمسار عنوان کرد

حمایت از ایده و طرح‌های درآمدزا خارج از هرگونه ضوابط اداری

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد:‌ از ایده و طرح‌های درآمدزا خارج از هرگونه ضوابط و مقررات اداری حمایت خواهیم کرد.