گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: صبح پنجشنبه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مهدوی‌کنی رییس فقید مجلس خبرگان رهبری با حضور مقامات ارشد کشور، اقشار مختلف مردم و شاگردان و دوستداران آن عالم بزرگ در دانشگاه تهران برگزار شد.

کارشناس ارشد مرکز مطالعات خاورمیانه در گفت‌وگو با آنا تشریح کرد

دلایل انفعال ترکیه در قبال تحولات کوبانی/حمایت از داعش در سوریه، مبارزه در عراق

۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک کارشناس ارشد مرکز مطالعات خاورمیانه گفت: افکار عمومی مردم جهان می‌دانند ترکیه در تقویت داعش نقش مهمی را ایفا می‌کند؛ در واقع این کشور از داعش در سوریه حمایت می‌کند و با این گروه در عراق مبارزه می‌کند.

۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می‌گوید که آیت الله مهدوی کنی شخصیتی جامع الاطراف بود و زمان می‌برد تا کسی در این جایگاه قرار گیرد.

۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: همایش بین المللی کیفیت در برنامه درسی آموزش عالی با حضور استادان برجسته داخلی و خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) آغاز به‌کار کرد.

۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دهمین نشست تخصصی جشنواره شهر آماده با عنوان «تدقیق نقشه گسل‌ها و پهنه‌های گسلی شهر تهران و ضوابط مربوط به ساخت‌وساز در این پهنه‌ها» برگزار شد.

۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه استفاده از کلر برای تصفیه آب روشی مرسوم است و مشکلی برای سلامت جامعه ایجاد نمی‌کند، گفت: این روش منسوخ نشده است و طبق استاندارد ۱۰۵۳ سازمان استاندارد کشور انجام می‌شود.

۱۳۹۳/۰۸/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت:در چهار، پنج سال اخیر مردم حدود ۱۴۴ هزار واحد مسکونی را با دریافت بسته‌های تسهیلات تشویقی مصوب شورای اسلامی شهر تهران با هدف اولیه مقاوم سازی نوسازی کردند.

پاسخ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دلواپسان دانشگاه آزاد اسلامی ؛

کسانی‌ که علیه دانشگاه آزاد اعتراض می‌کنند، می‌خواهند حرفی زده باشند تا تیتر روزنامه‌ها بشود

۱۳۹۳/۰۷/۳۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با انتقاد از برخی هجمه‌های صورت گرفته علیه روند جذب دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد گفت: کسانی‌که علیه این دانشگاه اعتراض می‌کنند، می‌خواهند حرفی زده باشند تا تیتر برخی روزنامه‌ها بشود.

۱۳۹۳/۰۷/۳۰ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: باید با تلاش برنامه‌ریزی شده همه دستگاه‌ها، یک زنجیره کامل و یک شبکه عظیم تولید علم ایجاد شود که همه بخش‌ها و اجزای آن مکمل یکدیگر باشند و هم‌افزایی کنند.