گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا:حمید میرزاده در نشست خبری در واحد ساری گفت: دکتر فرهادی را مرد علم و عمل می‌دانم که از آغاز انقلاب هر مسئولیتی را برعهده داشته،با دقت و سلامت انجام داده است. بنابراین از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست دارم به ایشان رأی اعتماد دهند.

آنا پرخاشگری ایرانیان در فضای مجازی را بررسی می‌کند

بمباران ناسزا، محصول محدودیت/فحاشی در فضای مجازی عمل مجرمانه است

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: «بمباران ناسازا» اصطلاحی است که این روزها می‌توان فضای مجازی را با آن توصیف کرد، در این‌باره وکلا اعتقاد دارند؛ فحاشی محدود افراد در فضای مجازی، عملی مجرمانه است و جامعه‌شناسان بر این باورند؛ ناسزاگویی نتیجه محدودیت و نبود آزادی‌‌ است.

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: از روز سه‌شنبه دهمین دور مذاکرات جامع هسته‌ای میان ایران و گروه ۵+۱ در وین اتریش آغاز شد.

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: سرمربی پرسپولیس شایعه برکناری خود از این تیم در صورت شکست مقابل استقلال را به شدت تکذیب کرد، ضمن آنکه سرمربی استقلال نیز نسبت به یکی سوالات مطرح شده توسط خبرنگاران واکنش تندی نشان داد.

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: عضو تیم مذاکره کننده هسته‌ای در دوران اصلاحات گفت: بسیاری معتقدند که آمریکایی‌‌ها در دقیقه ۹۰ مواضع‌شان به خصوص در قبال رفع تحریم را تعدیل می‌کنند و در این ارتباط قدم‌های جدی‌تری برمی‌دارند. همان‌طور که گفتم این صرفا یک پیش‌بینی است.

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی بر گسترش تحصیلات تمکیلی در کشور تاکید کردند و استفاده از ظرفیت‌های استانی و شهری در دانشگاه ها را برای پیشرفت علمی ضروری دانستند.

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا:نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد در استان‌های قزوین، قم و البرز با بیان اینکه مجلس و دولت دو بال برای پرواز است،گفت: باید تمهیداتی را فراهم کرد که از اتلاف وقت، بیت‌المال و مخدوش کردن اعتبار افراد و سرمایه‌های نظام جلوگیری شود.

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دکتر طه هاشمی معاون فرهنگی‌اجتماعی دانشگاه آزاد با توجه به اینکه با فهم نادرست از قرآن، تمام جوامع بشری را محروم می‌کنیم،گفت: اگر بخواهیم جامعه بشری را به‌ درستی مخاطب خود قرار دهیم، باید اسلام جاری در زمان را برای افراد معرفی کنیم.

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفت‌و گو با آنا:

بنزن هوای تهران به ۰/۹ درصد کاهش یافته است/ بنزین پتروشیمی‌ها آدم‌کش بود

۱۳۹۳/۰۹/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با تاکید بر اینکه این شرکت ۱۵ پارامتر آلاینده را در دو سال گذشته مورد بررسی قرار داده است، گفت: چند پارامتر مهم آلاینده در این دو سال کاهش قابل توجهی یافته است.