گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: وزارت علوم در اطلاعیه‌ای نتیجه بررسی بیش از سه هزار پرونده بورسیه‌های غیرقانونی را که در دولت احمدی‌نژاد صورت گرفته بود،‌ اعلام کرد.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک فعال صنعت هواپیمایی گفت: تغییر گرایش افراد در انتخاب شیوه مسافرت، بازار خرید و فروش هواپیماهای شخصی را رونق بخشیده و در حال‌حاضر با ۲۰۰ میلیون تومان می‌توان صاحب هواپیمای شخصی شد.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: خطیب موقت نماز جمعه تهران، با محکومیت حادثه اسیدپاشی در اصفهان و ابراز اتأسف از آن، گفت: این حادثه بسیار دلخراش و غیر انسانی بود، از مسئولان می‌خواهیم که هرچه سریع‌تر مسببان این حادثه را شناسنایی کنند و به اشد مجازات برسانند.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا:وزیر بهداشت با تاکید براجرای کتاب جدید ارزش گذاری نسبی خدمات سلامت از برخورد جدی با پزشکان زیرمیزی بگیر در اجرای مرحله سوم طرح تحول نظام سلامت خبر داد و گفت: در کشور جایی برای طبابت این قبیل افراد وجود نخواهد داشت.

رئیس شورای حمل‌ونقل ریلی در گفت‌وگو با آنا:

عبور قطار از داخل شهرها اجتناب ناپذیر است

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس شورای حمل‌ونقل ریلی با بیان اینکه باید الگوی واقعی استفاده درست از حمل‌ونقل متناسب با نیاز شهروندی تعریف شود، گفت: در تمام دنیا قطارها از داخل شهرها عبور می‌کنند و اصولا این روش از قواعد اجتناب ناپذیر ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺣﻤﻞ و ﻧﻘﻞ است.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس جمهوری پس از استماع گزارش دستگاه‌های مسئول درباره موضوع اسیدپاشی در اصفهان، با ابراز تاسف شدید از وقوع این اعمال غیرانسانی و ابراز همدردی با مصدومان و مردم شریف، متدین و غیور اصفهان، خواهان تسریع در پیگیری در این زمینه شد.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: «وندی شرمن» مذاکره کننده ارشد هسته‌ای آمریکا، اعتراف کرد که برخی از متحدان ایالات متحده و اعضای کنگره این کشور، مخالف رسیدن به توافق نهایی میان ایران و گروه ۱+۵ و به دنبال شکست مذاکرات هستند.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: پس از آنکه دولت نیجریه چند روز پیش اعلام کرد به توافق آتش‌بس با گروه بوکوحرام دست یافته است، منابع محلی شمال شرق نیجریه از ربوده شدن ۶۰ زن و دختر دیگر در این منطقه توسط بوکوحرام خبر دادند.

۱۳۹۳/۰۸/۰۲ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رضا فیاضی که سالها در حوزه تئاتر کودک و نوجوان فعالیت کرده و از موسسان انجمن کودک و نوجوان تئاتر بوده است، معضلات و مشکلات تئاتر کودک و نوجوان را به‌واسطه حضور در جشنواره کودک و نوجوان همدان بررسی کرده است.