گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از نهم آذر ماه آغاز می شود، افزود: فهرست رشته‌محل‌های جدید متعاقبا اعلام خواهد شد.

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست تا با توجه به سوابق درخشان فرهادی گزینه رییس‌جمهوری برای وزارت علوم، به وی رای اعتماد بدهند.

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران درباره مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ گفت ایران برای دستیابی به توافق یک تصمیم‌گیرنده نهایی دارد، اما «باراک اوباما» ممکن است با کنگره‌ای روبه‌رو شود که توافق را به چالش می‌کشد.

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: سرپرست مرکزحوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد تاکید کرد:با آغاز به کار تیم مدیریت جدید تحولات گسترده‌ای در دانشگاه ایجاد شده است، بنابراین روابط عمومی‌های واحدها و مراکز دانشگاهی باید به سرعت خود را با این روند هماهنگ و همراه کنند.

رهبر معظم انقلاب در دیدار با شرکت‌کنندگان کنگره جهانی برائت از تکفیر:

دشمن در قضیه هسته‌ای نتوانست جمهوری اسلامی را به زانو درآورد/ تسلیح کرانه باختری قطعاً انجام خواهد شد

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: شرکت‌کنندگان در کنگره جهانی "جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام" صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دبیرکل جبهه پیروان امام و رهبری، تکیه‌گاه همه اصولگرایان را جامعتین خواند و گفت: البته این به آن معنای تبعیت محض نیست. بالاخره در مسائل سیاسی مشاجرات و اختلاف نظرها وجود دارد اما در نهایت زیر چتر جامعیت قرار داریم.

بازتاب تمدید مذاکرات وین در رسانه‌های عربی؛

برنده و بازنده تمدید مذاکرات/ تمدید، آبروها را حفظ کرد

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: روزنامه‌های عرب‌زبان منطقه امروز سه‌شنبه تیتر نخست خود را به موضوع تمدید مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ اختصاص دادند.

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی از کاهش چشمگیر شکایات در دوره مدیریت جدید این دانشگاه خبر داد و گفت: تیم دکتر میرزاده، تیمی راستگو است.

۱۳۹۳/۰۹/۰۴ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: محمد کاظم مزینانی گفت: "در جریان نگارش رمان "آه با شین" سعی کردم صرف‌نظر از توجه به یک برهه تاریخی کشورمان آن را از عناصر دراماتیک و داستانی تلفیق کرده و از برآیند این کار به خلق اثری ناب بپردازم."