گزیده اخبار:
آنا از دیدارهای‌ فرا منطقه‌ای وزیر امور خارجه در نیویورک گزارش می‌دهد؛

فصل تازه در روابط ایران وعربستان/مذاکره درباره بازگشایی سفارتخانه‌های تهران و لندن

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: حضور محمدجواد ظریف در نیویورک در پنجمین و ششمین روزهای خود اندک اندک از دیدارهایی که تنها در قالب مذاکرات هسته‌ای بود فاصله گرفته و به دیدارهایی در راستای ارتقای روابط دوجانبه ایران با کشورهای منطقه و فرامنطقه‌ای تبدیل شده است.

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: وکیل دانش آموزان شین آباد از پایان بیستمین عمل جراحی سیما مرادی خبر داد و گفت: عمل جراحی لیرز و قرار دادن تیشو اکسپندر سیما شادکام و نادیا صالح نیز صبح فردا انجام خواهد شد.

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: کارشناس شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه امروز روز اول مهر است و بر همین اساس حجم ترافیک در پایتخت افزایش خواهد یافت افزود: به همین علت در روزهای آینده هوای تهران آلوده است.

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید و افتتاح نخستین دبستان تخصصی ورزشی در کشور، از ارائه تسهیلات ویژه به منظور ادامه تحصیل دانش آموزان ممتاز سما در این دانشگاه خبر داد.

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم پارسا و خدمتگزار مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای حاج شیخ محمّدرضا آدینه‌وند را تسلیت گفتند.

در پیامی به مناسبتی بازگشایی مدارس مطرح شد؛

پرسش مهر رئیس جمهوری؛ چگونه می‌توانیم از آب‌ بهتر استفاده کنیم؟

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: حسن روحانی به مناسبت بازگشایی مدارس پیامی صادر کرد که این پیام در مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش قرائت شد.

طلایی در گفت‌وگو با آنا:

مشارکت مردمی کلید گذر از بحران آب است

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا:نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: عملکرد مسئولان در سال‌های پس از جنگ سبب وارد شدن آسیب‌های جبران‌ناپذیر به اعتماد مردم شد به طوریکه امروز در زمینه بحران آب، شهروندان به هشدارها بی‌توجه‌‌اند و در جهت مصرف بهینه آب همکاری مثمر ثمری نمی‌کنند.

کارشناسان در گفت‌وگو با آنا نظر دادند؛

الزام‌های احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: اگر اعلام نظر سخنگوی دولت درباره زمان احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را مبنا قرار دهیم، فقط ۹ روز دیگر باید منتظر این اتفاق باشیم؛ اما مهمتر از زمان بازگشت این سازمان، پاسخ به این سوال است که اصولا احیای آن چه دلیلی دارد؟

علیرضا سعادت‌نیا در گفت‌وگو با آنا

«مصائب چارلی» و عشق به سینما

۱۳۹۳/۰۷/۰۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: علیرضا سعادت‌نیا گفت: «شاید بتوانم بگویم ایده ابتدایی «مصائب چارلی» از زندگی و علایق شخصی خودم نشأت گرفته است.»