گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: سخنگوی دولت با بیان اینکه، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از یارانه‌ها انصراف دادند، گفت: ۷۳ میلیون نفر نیز برای دریافت یارانه ثبت‌نام کرده‌اند.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: با رای نمایندگان پارلمان لبنان «سمیر جعجع» توانست در نخستین گام از انتخابات ریاست جمهوری لبنان مقابل «هنری حلو» به برتری دست یابد.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا:سمیه مروتی تحلیلگر مسائل آمریکا گفت که امضای طرح عدم ورود ابوطالبی به آمریکا در واقع امتیازی است که رئیس جمهور به مخالفان افراطی خود داده تا اعتراضات به صدر کشیده نشده و بر سر موضوعات قابل حل با ایران مذاکرات به اتمام برسد.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در صورت تایید شورای تامین استان و شورای امنیت مسابقات جام جهانی در اماکن شهر نمایش داده می شود.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: نماینده سابق مجلس با انتقاد از عملکرد صداوسیما نسبت به دولت، گفت: صداوسیما سلیقه سیاسی خود را فیلتر ارتباطی با دولت قرار داده است.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون دانشجویی و فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی سه اداره تربیت بدنی، سلامت و مشاوره در این سازمان برای بالا بردن بحث کیفی خبر داد.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دبیرکل حزب عربی‌سوسیالیستی بعث از «بشار اسد» به‌عنوان گزینه‌نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سوریه نام برد.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: با حکم وزیر علوم، محمد جعفر صدیق به عنوان مشاور وزیر علوم در امور اقتصاد مقاومتی منصوب شد.

۱۳۹۳/۰۲/۰۳ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: یک کار‌شناس اقتصادی گفت: افزایش ملایم قیمت حامل‌های انرژی به ویژه بنزین نه تنها درآمد قابل توجهی را عاید دولت نخواهد کرد، بلکه با تشدید رکود تورمی، ‌تبعات و آسیب‌های زیادی را نیز برای تولید کننده و مصرف کننده به دنبال خواهد داشت.