گزیده اخبار:
۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: لاریجانی با تأکید بر اینکه، ما حامی مقاومت هستیم و به هر نحو به غزه کمک می‌کنیم، گفت: بین المجالس اسلامی وظیفه سنگینی را بر عهده دارد ما باید از طریق پارلمان‌های خود هر گونه حمایت از مردم فلسطین را سامان دهد.

طی حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب؛

محمد سعیدی کیا به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب شد

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی محمد سعیدی کیا را برای یک دوره پنج ساله به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب کردند.

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس:

حماسه مقاومت ملت فلسطین، رژیم صهیونیستی را به اوج استیصال رسانده‌ است

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای منتشر کرد.

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: دادستان دیوان محاسبات در خصوص اتهام رانت ۶۵۰ میلیون یورویی که احمد توکلی به وزارت صنعت زده بود، اعلام کرد ترخیص زودهنگام کالا توسط وزارت صنعت و بانک مرکزی آثار مثبتی در بازار داشته و ضرر و زیانی به بیت‌المال وارد نکرده است.

بازیگران معترض تئاتر با معاون هنری وزیر ارشاد دیدار کردند

وعده مرادخانی به معترضان: تا پایان شهریور بدهی‌های بازیگران تسویه می‌شود

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: جلسه بحث و گفت‌وگوی مشکلات بازیگران تئاتر با علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسین طاهری امروز ۳۱ تیرماه در بنیاد رودکی با حضور جمعی از بازیگران برگزار شد.

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: تجمیع واحدها و پردیس‌های علوم و تحقیقات در مراکز استان‌ها پویایی و کارآمدی واحدهای دانشگاهی و رشد سریع علمی پژوهشی را به دنبال دارد.

آنا در گفت وگو با نمایندگان مجلس بررسی کرد؛

واکنش بهارستانی‌ها به تمدید ۴ ماهه مذاکرات هسته‌ای

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: نمایندگان مجلس درباره تمدید ۴ ماهه مذاکرات هسته‌ای نقطه نظرات گوناگونی دارند. توافق ژنو در بهارستان هم موافق و هم مخالف دارد. به بهانه تمدید مذاکرات هسته‌ای نظر پنج نفر از نمایندگان مجلس را در این ارتباط جویا شدیم.

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: اختلاف باشگاه پرسپولیس با کشتی‌گیران وارد فاز جدید خود شد و این‌ بار، پای کارت سوخت‌های رایگان نیز به میان کشیده شده است.

۱۳۹۳/۰۴/۳۱ ، ۰ نظر

خبرگزاری آنا: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می‌گوید که علت بروز مفاسد اقتصادی و اختلاس‌های کلان، عدم برخورد با آن از ابتدای شکل‌گیری تخلف است و دستگاه قضا، با گذشت زمان و پیچیده شدن تخلف، ورود پیدا می‌کند و این در اعتماد مردم خدشه وارد می‌کند.