خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

وزیر بهداشت:

اورژانس‌های بیمارستانی کشور تا پایان سال توسعه پیدا می‌کند

یکشنبه 27 تیر 1395 - 16:40
آیین رونمایی مجموعه کتاب‌های حقوق و زندگی

وزیر بهداشت با بیان اینکه اورژانس‌های کشور در حال نوسازی است، عنوان کرد: اگر طبق برنامه پیش برویم تا پایان امسال همه اورژانس‌های بیمارستانی کشور توسعه پیدا خواهند کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام رضا (ع) ضمن بیان این مطلب گفت: در حال حاضر حدود 90 هزار تخت بیمارستانی نیاز داریم و امیدوارم که در قالب برنامه ششم توسعه ساز و کارهایی صورت بگیرد که سرمایه گذاری در حوزه سلامت برای بخش خصوصی منطقی باشد.

وزیر بهداشت افزود: البته این به بدان معنا نیست که مردم مجبور شوند با تعرفه‌های متفاوت خرید خدمت کنند بلکه باید بیمه‌ها کمک کنند و مردم آسیب نبینند.

وزیر بهداشت در ادامه گفت: توسعه 250 اورژانس بیمارستانی استان کرمانشاه از جمله اقدامات ارزشمندی است که انجام شده و حدود یک سوم از دیگر برنامه‌های مربوط به این استان باقی مانده و مطمئن هستم تا قبل از پایان این دولت تمام پروژه‌ها به اتمام خواهد رسید.

هاشمی در خصوص اورژانس‌ها نیز گفت: اورژانس‌های کشور در حال نوسازی است و در استان کرمانشاه نیز این اقدام صورت گرفته است و مطمئن هستم که در همه بخش‌های بیمارستانی، اورژانس‌ها در حال توسعه هستند.

وی در ادامه افزود: بالغ بر 250 پروژه برای اورژانس‌های بیمارستانی داریم و این غیر از پروژه‌هایی است که در اورژانس‌های غیر بیمارستانی اعم از جاده‌ای و هوایی در دست اجراست.

وزیر بهداشت گفت: اگر طبق برنامه پیش برویم تا پایان امسال همه اورژانس‌های بیمارستانی کشور توسعه پیدا خواهند کرد.

کد خبر: 123664
0 0
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.