خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

بخشنامه اتحادیه تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی استانی ابلاغ شد

یکشنبه 28 آذر 1395 - 14:37
صدور مجوز برای ۱۵۰ خوابگاه غیردولتی/ پلمپ با درخواست شورای نظارت

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه‌ای ابلاغ کرد بعد از تاسیس شرکت تعاونی در تمام استان های کشور و طی کردن مراحل قانونی، اتحادیه خوابگاه‌داران غیردولتی کشور با هماهنگی صندوق رفاه تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، رئیس صندوق رفاه دانشجویان بخشنامه تشکیل تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی استانی و چگونگی به رسمیت شناخته شدن اتحادیه خوابگاه‌داران غیردولتی کشور را به معاونان دانشجویی دانشگاه‌های کشور ابلاغ کرد. در متن این بخشنامه آمده است:

«براساس تبصره بند ۶ ماده یک، دستورالعمل اجرایی تاسیس و اداره خوابگاه‌های دانشجویی غیردولتی برای حضور نماینده اتحادیه خوابگاه‌داران غیردولتی در جلسات شورای نظارت و ارزیابی، بر این اساس، معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها باید ضمن نظارت کامل بر نحوه تشکیل تعاونی مربوط درآن استان با رعایت شرایط عمومی وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی، و الزام شرایط اختصاصی ذیل اقدامات لازم انجام گیرد.

۱-اعضای تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی باید خوابگاه‌دار و شرایط مندرج در دستورالعمل را دارا باشند.

۲-شرکت تعاونی خوابگاه‌داران غیردولتی در آن استان با حضور حداکثری خوابگاه‌داران تشکیل شود و همچنین برای انسجام در امور لازم است فرایند تاسیس و شکل‌گیری تعاونی تحت نظارت نماینده معرفی شده از سوی شورای نظارت و ارزیابی استان انجام شود.

بعد از تاسیس شرکت تعاونی در استان‌های کشور و طی کردن مراحل قانونی، اتحادیه خوابگاه‌داران غیردولتی کشور با هماهنگی و نظارت صندوق رفاه تشکیل و به رسمیت شناخته می‌شود و از آن زمان به بعد می‌توانند با شورای نظارت و ارزیابی همکاری کنند و نمایندگان استانی در جلسات شورای نظارت و ارزیابی مطابق با دستورالعمل حضور یابند.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.