خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در واحد بندرعباس و با حضور طه هاشمی انجام شد

اعلام نتایج پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی + اسامی برگزیدگان

شنبه 4 دی 1395 - 09:02
اختتامیه مسابقات قرآن و عترت

اختتامیه پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد بندرعباس و با حضور دکتر سیدطه هاشمی معاون دانشجویی فرهنگی این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم نتایج پنجمین دوره از مسابقات اعلام و از برگزیدگان تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در جمع حافظان و قاریان قرآن کریم، مسئولان، کارکنان و استادان دانشگاه در واحد بندرعباس و در اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، میزبانی این مراسم معنوی را سعادتی بزرگ خواند و ابراز امیدواری کرد که این واحد میزبان خوبی برای این مراسم بوده باشد.

مهدی باقری با توجه به رشد و توسعه برنامه‌های فرهنگی در حوزه کمی و کیفی گفت: «میزان اثربخشی برنامه‌های فرهنگی بر روی جوانان دانشگاهی نشان از کیفیت برنامه‌های اجرایست و این مهم می‌تواند با داشتن استمرار راه بالندگی و پویایی را طی کند.»

سرپرست اداره فعالیت‌های قرآن و عترت واحد بندرعباس نیز در این برنامه با تشریح عملکرد این اداره گفت: فعالیت‌های زیادی از بعد محتوایی و کیفیت انجام شده است و برگزاری جشنواره‌های هنر و ادبیات دینی، مسابقات سراسری قرآن و عترت و.... در واحد‌ها مختلف دانشگاهی همه و همه نشان از اهمیت و جایگاه قرآن کریم است.»

دکتر محمدحسین اشرف افزود: «۱۵۰نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی که منتخبان استان‌های مختلف بوده‌اند در این مسابقات شرکت کردند که با تلاش هیات داوران نتایج این دوره از مسابقات نیز در بخش‌های مختلف اعلام شد.»

این اختتامیه با برنامه‌های متنوع قرآنی دیگری نیز همراه بود. پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با نتایج زیر پایان پذیرفت:

در بخش برادران:

در بخش حفظ: حفظ سه جزء متوالی، ابوالفضل قربان‌زاده و مهدی غفاری نفرات اول و دوم به ترتیب از استان‌های آذربایجان شرقی و همدان

حفظ جزء سی: حسام کفاش، موسی قیاثی و غلامحسین دهقانی نفرات اول تا سوم به ترتیب از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی

حفظ پنج جزء؛ بهرام عالی‌پور، مهدی تاج ور و حسین حمزه به ترتیب از استان‌های چهارمحال بختیاری، مازندران و همدان نفرات اول تا سوم

در رشته اذان، عباس افشار، محمد حسین بابایی و چشمعلی تقی‌پور به ترتیب نفرات اول تا سوم از استان‌های تهران، اصفهان و آذربایجان غربی

در رشته تحقیق؛ عبدالرضا هدایتی، شهریار طایفه نوبری و میثم شبان‌پور به ترتیب از استان‌های مرکزی، تهران و اصفهان نفرات اول تا سوم

در رشته ترتیل؛ احمد فرخی، عزیز کمالیان و سید حسین طالبی به ترتیب از استان‌های مرکزی، همدان و تهران نفرات اول تا سوم

در بخش خواهران:

رشته تحقیق؛ زهرا محمدی، محبوبه نوری و هاجر سید محمدی به ترتیب از استان‌های زنجان، مرکزی و اردبیل نفرات اول تا سوم

رشته ترتیل؛ لیلا تیزرو، خدیجه الماسی، زهرا دلداده به ترتیب از استان های هرمزگان، نجف آباد و اصفهان نفرات اول تا سوم

در رشته حفظ 5 جزء؛ سپیده اسدی، عزت باقری و عصمت درویشی به ترتیب از استان های تهران، سمنان و لرستان نفرات اول تا سوم

حفظ 3 جزء متوالی؛ شهربانو حیدری از استان سمنان نفر اول، لیلا حسن زاده از استان اردبیل نفر دوم، ملیحه خیری از استان البرز نفر سوم

حفظ جزء سی، معصومه حاجی، فتانه گنجی و میترا چراغی به ترتیب از استان‌های لرستان، مرکزی و کرمانشاه نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.