خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مقام دوم مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو دانشجویان، تازه‌ترین افتخار ورزشی واحد سنندج

شنبه 4 دی 1395 - 11:33
فاتح حیدریان

فاتح حیدریان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو دانشجویان جمهوری اسلامی ایران به مقام دوم دست یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در جریان برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو دانشجویان کل کشور که برای اعزام به مسابقات جهانی یونیورساد دانشجویی ۲۰۱۷ تایوان با هماهنگی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به مدت ۲ روز و اواخر آذر گذشته در تهران و در آکادمی ووشو جمهوری اسلامی ایران برگزار شد در مجموعه ۸۴ نفر دانشجوی پسر در دو بخش تالو و ساندا به رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات، تیم منتخب دانشجویان دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کردستان با ترکیت ۴ نفر ورزشکار شامل امیر کریمی از واحد دانشگاه آزاد اسلامی قروه و ساسان حیدری از واحد سما سنندج در بخش ساندا و در بخش تالو فاتح حیدریان و آرمان ساعدی هر دو از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج اعزام شدند.

زاهد ابراهیمی، سرپرست تیم اعزامی کردستان، رقابتهای این دوره از مسابقات ووشوی دانشجویی کشور تنها در ۴ رده وزنی برگزار شد و سهمیه هر استان تنها ۲ نفر از این ۴ وزن بود که در ‌‌نهایت فاتح حیدریان با شایستگی کامل و تنها با اختلاف ۳ صدم امتیاز از نفر اول و با کسب امتیاز ۹. ۲۷ به مقام دوم دست یافت و به دریافت مدال نقره این مسابقات بسنده کرد و توانست جواز حضور در اردوی انتخابی تیم ملی ووشوی دانشجویان ایران را کسب کند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.