خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

ثبت نام سهام بیمه ملت بازنشستگان در دفاتر پیشخوان دولت

شنبه 4 دی 1395 - 16:05
ثبت نام سهام بیمه ملت بازنشستگان در دفاتر پیشخوان دولت

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری گفت: دفاتر پیشخوان دولت آمادگی لازم برای ثبت نام بازنشستگان کشوری در واگذاری سهام بیمه ملت را دارند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از صندوق بازنشستگی کشوری، بهروز انتظاری با اشاره به اینکه خرید سهام بیمه ملت علاوه بر سایت صندوق از طریق دفاتر پیشخوان دولت هم امکان پذیر است، افزود: از آنجایی که ثبت نام برای سهام بیمه ملت نیاز به احراز هویت دارد، توصیه می‌شود بازنشستگان برای ثبت نام سهام از طریق دفاتر پیشخوان اقدام کنند.

وی تصریح کرد: نظارت لازم بر دفاتر پیشخوان دولت صورت می‌گیرد تا برای ثبت نام مبلغی بیشتر از دو هزار و ۴۰۰ تومان از بازنشستگان دریافت نشود. این مبلغ در اولین قسط پرداختی محاسبه و به حساب بازنشسته باز می‌گردد.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: ۹ هزار دفتر پیشخوان دولت از ۱۶ هزار دفتر پیشخوان موجود در کشور، در راستای اجرای عدالت برای دسترسی به خدمات صندوق بازنشستگی کشوری و ارائه بهتر آن به بازنشستگان صندوق، به صورت مستمر با این صندوق همکاری می‌کنند.

انتظاری یادآور شد: صدور کارت منزلت که از تابستان امسال در دفاتر پیشخوان دولت شروع شده، فرآیند صدور این کارت را از سه ماه به پنج دقیقه کاهش داده که منجر به افزایش رضایت خاطر بازنشستگان شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر، صدور احکام و فیش حقوقی بازنشستگان کشوری نیز از طریق دفاتر پیشخوان انجام می‌شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.