خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

باحکم وزیر راه و شهرسازی

عضو هیات علمی واحد همدان به عضویت شورای مرکزی هفتمین دوره انتخابات نظام‌ مهندسی درآمد

دوشنبه 6 دی 1395 - 13:32
امیر سلیمی

عضو هیات علمی گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی همدان به عنوان عضو اصلی شورای مرکزی هفتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی کشور انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با امضای خود 32 نفر از اعضای اصلی و علی‌البدل هفتمین دوره انتخابات نظام‌مهندسی ساختمان را به تفکیک هفت رشته عمران، نقشه‌برداری، ترافیک، تاسیسات‌برقی، تأسیسات مکانیکی، معماری و شهرسازی منصوب کرد.

دکتر امیر سلیمی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در رشته معماری و رئیس هیات مدیره نظام‌مهندسی استان همدان به‌ عنوان عضو اصلی منتخب شد.

وی در کارنامه علمی و اجرایی خود معاون فنی سازمان عمران شهرداری همدان، قائم‌ مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری همدان، ریاست سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان استان همدان، طراحی فاز یک و دو نمایشگاه بین‌المللی همدان، طراحی فاز یک و دو و ساماندهی محوطه گنج‌نامه، طراحی فاز یک و دو مرکز آموزش و پژوهش غرب کشور، مدیر اجرایی پروژه پایانه مسافربری شرق همدان را داشته و دارای چندین مقاله علمی و پژوهشی است.

به گزارش آنا، هفتمین دوره انتخابات نظام‌ مهندسی ساختمان، با حضور دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی و اکبر ترکان رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان کشور و ۱۱۷ نفر از کاندیداهای انتخابات نظام‌مهندسی ساختمان در جزیره کیش برگزار شد.

در این نشست دو روزه ۱۱۷ نفر کاندیدا به معرفی خود و برنامه‌های خود پرداختند و از میان آنها نیز ۶۴ نفر (دو برابر ظرفیت تعیین‌شده) با رأی‌گیری به روش مکانیزه انتخاب و به وزیر راه و شهرسازی معرفی شدند تا این مقام مسئول بر اساس وظایف قانونی خود، ۳۲ نفر را منصوب کرده و اعلام کند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.