خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

عباسی در جلسه شورای تخصصی ورزش استان ایلام:

واحد ایلام از دستگاه‌های تاثیرگذار در حوزه توسعه ورزش‌های حرفه ای و همگانی است

سه‌شنبه 7 دی 1395 - 11:43
واحد ایلام تربیت بدنی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: توسعه ورزش در دانشگاه به تلطیف و ایجاد فضای بانشاط دردانشگاه و به تبع آن جامعه می‌انجامد و واحد ایلام با داشتن مقاطع کارشناسی و ارشد و اعضای هیات علمی مجرب تربیت بدنی یکی از مهمترین دستگاه‌های تاثیرگذار استان در حوزه توسعه ورزش‌های حرفه‌ای و همگانی است.

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر شهریار عباسی در جلسه شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: موفقیت ‌های دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر دادگان در حوزه ورزش‌های حرفه‌ای و همگانی کم نظیر است.

وی بیان کرد: امروز در بحث ورزش حرفه ای تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی در صدر لیگ‌های کشور هستند و در بحث توسعه ورزش همگانی رغبت استادان، کارکنان و دانشجویان دوچندان شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بیان کرد: تنوع‌سازی در ورزش همگانی، برنامه ریزی منظم و استفاده بهینه از امکانات ورزشی دانشگاه‌ها در سوق دادن اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان به سمت ورزش موثر است و این تاثیر در راندمان و کارایی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی نمایان می‌شود.

وی تصریح کرد: بحث گسترش ورزش در دانشگاه باید راهبردی باشد و نمی‌توان به صرف کاهش هزینه و ... از روند پیشرفت ورزش در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی جلوگیری کرد.

رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز به عملکرد واحد ایلام در ابتدای سال تاکنون پرداخت و گفت: اعزام تیم فوتسال خواهران دانشجو به مسابقات سراسری، اعزام تیم فوتسال کارکنان و اساتید به عنوان نماینده استان به مسابقات سراسری، برگزاری مسابقات دارت و طناب کشی و دانشجویان خواهر، برگزاری همایش پیاده روری خانوادگی دانشجویان، کارکنان و اساتید همزمان با سایر واحد های دانشگاهی کشور به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، برگزاری مسابقات والیبال دانشجویان استان، قهرمانی تیم بسکتبال دانشجویان برادر واحد ایلام در مسابقات جام رمضان استان، اعزام تیم ورزشهای همگانی دانشجویان خواهر و برادر به جشنواره ورزشهای همگانی و برگزاری جشنواره ورزشهای همگانی در رشته های پرتاب آزاد بسکتبال و رو پایی و طناب کشی دانشجویان خواهر و برادر و... از مهترین اقدامات انجام شده است.

محمدرضا یوسفی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با داشتن مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تربیت بدنی نقش مهمی در توسعه ورزش استان دارد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.