خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

برگزاری مسابقات استانی تنیس روی میز و فوتسال در کرمانشاه

سه‌شنبه 7 دی 1395 - 12:37
ورزش واحد کرمانشاه

مسابقات استانی تنیس روی میز کارکنان و استادان و مسابقه فوتسال کارکنان، استادان و دانشجویان با حضور 25 تیم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مسابقات استانی تنیس روی میز کارکنان و استادان در دو بخش خواهران و برادران و مسابقه فوتسال کارکنان، استادان و دانشجویان با حضور 25 تیم به میزبانی واحد کرمانشاه برگزار شد.

در مسابقات تنیس روی میز کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه و در بخش خواهران که به میزبانی واحد کرمانشاه و با شرکت تیم‌های کرمانشاه، کنگاور، قصرشیرین و اسلام‌آباد غرب برگزار شد به ترتیب تیم‌های کرمانشاه، کنگاور و قصرشیرین حایز رتبه های اول تا سوم تیمی شدند و در بخش برادران که با شرکت تیم های کرمانشاه، کنگاور، روانسر، قصرشیرین، گیلانغرب، صحنه و اسلام‌آباد غرب برگزار شد تیم‌های کرمانشاه، کنگاور و اسلام آباد غرب حایز رتبه‌های اول تا سوم تیمی شدند.

در بخش انفرادی این دوره از مسابقات صابر شریفی از واحد صحنه مقام اول، مهرداد موحدنیا از واحد اسلام‌آباد غرب مقام دوم و مسعود اسماعیل زاده از واحد کرمانشاه و زین العابدین شهبازیان از واحد اسلام‌آباد غرب بصورت مشترک به مقام سوم رسیدند.

مسابقات فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو

به مناسبت 16 آذر، روز دانشجو یک دوره مسابقه فوتسال با حضور 25 تیم از دانشجویان، کارکنان و استادان واحد کرمانشاه در سالن تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد.

این مسابقات در شش گروه و با برگزاری 40 مسابقه در مرحله گروهی، 16 تیم برتر گروه ها به مرحله حذفی راه یافتند که در پایان تیم دانشجویان عمران با غلبه بر تیم کارکنان در مسابقه ی پایانی، قهرمان این دوره از مسابقات شدند.

در این دوره مسابقات با برگزاری 55 بازی در مرحله گروهی و حذفی و به ثمر رسیدن 406 گل با میانگین 4/7 گل در هر بازی رکورد بی نظیری به جای ماند.

کد خبر: 171990
2 1
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.