خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

بازدید معاون اداری و مالی سازمان سما از سما شیروان

سه‌شنبه 7 دی 1395 - 15:26
جلسه و بازدید از مرکز سما شیروان

معاون اداری و مالی و مدیر کل منابع انسانی سازمان سما به همراه دبیر شورای سیاست‌گذاری استان خراسان شمالی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان از مرکز سما این واحد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، قاسم کاظمی گلیان رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شیروان در این بازدید گزارشی از خدمات ویژه مرکز، تجهیزات و امکانات موجود، کسب افتخارهای کشوری از سوی اعضای این مجموعه و وضعیت مالی و آموزشی سما واحد شیروان را ارائه کرد.

وی گفت: «این مرکز به دلیل پتاسیل قوی در امور جاری تمام تلاش خود را برای موفقیت فرزندان این مرز و بوم به طور جدی انجام خواهد داد.»

مهندس سیدمحمد ابریشمی‌نیا ابریشمی‌نیا و دکتر محمدرضا باوند‌پور در گفت‌وگو با مدیران و کارکنان مدارس به بیان برخی اهداف آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و مالی سازمان سما پرداخته و در جریان مشکلات موجود در مدارس قرار گرفتند.

معاون اداری و مالی و مدیر کل منابع انسانی سما دانشگاه آزاد اسلامی هم در این بازدید مطالبی را درباره خاستگاه اجتماعی دانش‌آموزان، توجه به پشتوانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای اجرای امور، نحوه آموزش قرآن، موارد مالی، محتوای کتب درسی، بیمه‌های دانش‌آموزی، بیمه‌های مسئولیت مدنی، حوادث دانش‌آموزی، وضعیت نمره‌ای دانش‌آموزان سخنانی بیان کرد.

دکتر فرهادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان نیز به اهمیت آموزش در مقاطع ابتدایی با توجه به دلیل تاثیر در شکل‌گیری بنیان افراد برای حضور موفق‌تر در جامعه، از مدیران خواست تا تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهند.

حجت‌الاسلام حق به جانب دبیر شورای سیاست گذاری استان خراسان شمالی نیز از فعالیت‌های چشم‌گیر سما در خراسان شمالی بین عموم مردم، شناسایی نخبه‌های مجموعه برای قدردانی از آنان، ارزش آموزگار بودن، افزایش ارتباط موثر بین ارائه دهندگان طرح‌های اجرایی و مجریان این طرح‌ها در سازمان سما نام برد.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.