خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مراسم یادبود رئیس درگذشته اداره منابع انسانی وتوسعه سازمانی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

چهارشنبه 8 دی 1395 - 17:04
مجلس ختم رئیس اداره منابع انسانی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

مراسم یادبود ساناز سماوری، رئیس اداره منابع انسانی و توسعه سازمانی فرهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیز با صدور پیامی درگذشت همکار این معاونت را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مجلس ختم رئیس اداره منابع انسانی و توسعه سازمانی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه برگزار شد. ساناز سماوری، رئیس اداره منابع انسانی و توسعه سازمانی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی که بر اثر بیماری فوت کرده است، دارای یک پسر 4 ساله است.

هم‌چنین معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با صدرو پیامی درگذشت او را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: «خانواده محترم مرحومه، فقدان ناباورانه سرکار خانم سماوری نه تنها شما را داغدار کرد که مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه حوزه دانشجویی و فرهنگی را در اندوهی سخت فرو برد. ایشان همکاری ارجمند، کوشا و برخوردار از والاترین صفات انسانی بودند و یادشان همیشه گرامی داشته می‌شود. با عرض تسلیت مجدد، از خداوند متعال می‌خواهیم روح بلندشان را قرین آرامش و مغفرت خود کند و به شما خانواده محترم، صبر و شکیبایی عطا فرماید.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.