خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پیام دکتر میرزاده به سومین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش در واحد مشهد

چهارشنبه 8 دی 1395 - 18:19
کنگره 1

سومین کنگره بین المللی فن آوری، ارتباطات و دانش (ICTCK2016) امروز با پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد مشهد آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در پیام دکتر حمید میرزاده که از سوی دکتر عباس شیخ‌الاسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه سومین کنگره بین المللی فن آوری، ارتباطات و دانش (ICTCK2016قرائت شد، آمده است:

«اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، دانشجویان، اساتید و مهمانان ارجمند شرکت کننده در سومین کنگره بین المللی فناوری، ارتباطات و دانش

سلام علیکم

کنگره بین المللی فن آوری، ارتباطات و دانش یکی از رویدادهای علمی چند سال اخیر کشور می باشد که مجمعی علمی برای ارائه آخرین دستاوردهای مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات در قالب سخنرانی و همچنین گردهمایی اساتید دانشگاه، پ‍ژوهشگران، دانشجویان و اندیشمندان برای تبادل نظر و ارائه یافته‌های تحقیقاتی مرتبط با صنعت را فراهم می‌آورد.

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله الشریف) و با در نظر گرفتن رویکرد سند چشم انداز 1404 برای دست یافتن به جایگاه اول اقتصادی، علمی و فن‌آوری در سطح منطقه‌ی آسیای جنوب غربی و با تاکید بر جنبش نرم افزاری و تولید علم، رشد پر شتاب و مستمر اقتصادی و همچنین برخورداری از دانش پیشرفته، توانا در تولید علم و فن‌آوری، متکی بر سهم برتر منابع انسانی و سرمایه اجتماعی در تولید ملی و تعاملی سازنده و موثر با جهان بر اساس اصول عزت، حکمت و مصلحت، این کنگره در سطح بین‌المللی شرایط مناسبی را برای محقق نمودن اهداف ترسیم شده دارد. به‌طوریکه محققان و پژوهشگران جوان عزیزمان گسترش دانش فنی، بومی‌سازی و تلاش برای رفع نیازهای کشور عزیزمان ایران را فراهم می‌آورد.

مخصوصا با توجه به جایگاه اخیر دانشگاه آزاد اسلامی در سطح بین‌المللی، زمینه توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی و فن‌آوری در اغلب کشورها فراهم شده که جا دارد از از این فرصت در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی حداکثر بهره‌برداری را به‌عمل آورند.

از همین رو حضور شما عزیزان را در این رویداد ارزشمند ارج می‌نهم و در پایان ضمن تشکر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به‌منظور برگزاری و اهتمام در اجرای سومین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و و دانش از درگاه حضرت احدیت، توفیق، سربلندی و بهروزی همگان را آرزومندم.

دکتر حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

به گزارش آنا، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد همچون سنوات گذشته در راستای پیشبرد اهداف علمی کشور، سومین کنگره بین المللی فن آوری، ارتباطات و دانش (ICTCK2016) را با هدف ارائه آخرین دستاوردهای مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات در قالب سخنرانی و همچنین گردهمایی استادان دانشگاه، پژوهشگران، دانشجویان و اندیشمندان برای ارائه جدیدترین یافته های علمی در قالب ۴ کنفرانس پنجمین کنفرانس بین‌المللی فن‌آوری اطلاعات، ‌حال و آینده، چهارمین کنفرانس بین‌المللی سیستم‌های پیچیده و هوشمند، سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی الکترونیک، مخابرات، ‌کنترل و قدرت و سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی دانش، اطلاعات و نرم‌افزار برگزار کرد.

در این مراسم دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پ‍‍‍ژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عباس شیخ‌الاسلامی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان خراسان رضوی، دکتر امیر صحافی مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر یعقوبی رئیس کنگره و سایر مسئولین دانشگاهی حضور داشتند.

سومین کنگره بین‌المللی فن‌آوری، ارتباطات و دانش (ICTCK2016) که از ابتدای این هفته برگزاری کارگاه‌های عملی خود را آغاز کرده است، امروز 8 دی با معرفی مقالات برتر در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به‌کار خود پایان می دهد.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.