خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی البرز صورت گرفت

موافقت با راه‌اندازی مرکز تخصصی ناباروری در استان البرز با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی

شنبه 11 دی 1395 - 14:01
جلسه

شانزدهمین جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد. در این جلسه با تخصیص محل فعلی دانشکده کشاورزی واحد کرج به مرکز شفا و پیشنهاد یکی از اعضای کمیسیون، مبنی بر تاسیس نخستین مرکز تخصصی ناباروری در استان البرز با مشارکت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان موافقت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، شانزدهمین جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به میزبانی واحد هشتگرد با حضور دکتر بهروز میرزا دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، دکتر سیدشاپوررضا شجاعی رئیس واحد هشتگرد و عضو هیات امنا، دکتر میرابراهیم صدیق رئیس دبیرخانه هیات امنا و سایر اعضا برگزار شد.

شجاعی در ابتدای این جلسه با تشکر از دکتر میرزا برای برگزاری جلسه کمیسیون دائمی هیات امنا در واحد هشتگرد ابراز امیدواری کرد با تصمیماتی که در این جلسه اتخاذ می‌شود، اقدامات مثبتی برای ارتقای کمی و کیفی واحدهای دانشگاهی استان البرز صورت گیرد.

میرزا با تشکر از واحد هشتگرد به خاطر میزبانی جلسه کمیسیون دائمی از اقدامات دکتر شجاعی در مدت مسئولیت در واحد هشتگرد نیز سپاسگزاری کرد و گفت: با توجه به در پیش بودن جلسه هیات امنای استان البرز در سیزدهم دی جاری با حضور رئیس دانشگاه در تهران، باید در کمیسیون دائمی پیش بینی بودجه سال ۹۶ و طرح‌های پیشنهادی سال بعد به تصویب رسیده و در جلسه هیات امنا طرح شود.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با بیان تاکید رئیس دانشگاه مبنی بر راه‌اندازی شرکت‌های دانش بنیان و شهرک‌های شفا گفت: در سال ۹۶ باید اقدامات عملی در راستای تاکیدات رئیس دانشگاه صورت پذیرد.

وی افزود: در این راستا اقدامات و مکاتبات مقدماتی برای انتقال دانشکده کشاورزی مستقر در مهرشهر کرج به مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) واحد کرج و تبدیل محل دانشکده به شهرک شفا صورت پذیرفته که امیدواریم تا پایان سال جاری مجوزهای لازم اخذ و در سال آینده به صورت کاملا عملیاتی شهرک شفا در آن محل شروع به فعالیت کند.

میرزا: دانشگاه ها باید به دنبال اجرای برنامه های محتوا محور فرهنگی باشند ؛ اینکه دانشگاه ها فقط در زمینه برنامه های فرهنگی مناسبت محور فعالیت می نمایند رضایت بخش نیست و تاثیرگذاری چندانی هم ندارد

میرزا از روسای واحدهای دانشگاهی استان خواست که با صرفه جویی در هزینه های غیرضرور و مدیریت هزینه ها در راستای راه اندازی شرکت های دانش بنیان و مرکز رشد و ... اقدام کرده تا از وابستگی واحدهای دانشگاهی به بودجه منطبق بر شهریه کاسته شود.

در ادامه جلسه پیش بینی بودجه سال ۹۶ در سر فصل های جداگانه طرح و پس از بحث و تبادل نظر اعضا، کلیت پیش بینی بودجه با رای اکثریت اعضا به تصویب رسید.

با تخصیص محل فعلی دانشکده کشاورزی به مرکز شفا هم موافقت به عمل آمد و با پیشنهاد یکی از اعضای کمیسیون، مبنی بر تاسیس نخستین مرکز تخصصی ناباروری در استان البرز با مشارکت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز موافقت شد.

در پایان اعضاء شانزدهمین کمیسیون دائمی هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از واحد هشتگرد و پروژه های عمرانی در دست اجرای آن واحد دانشگاهی بازدید به عمل آوردند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.