خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان تشریح کرد

سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان دانشگاه در سال 96 به بار می‌نشیند

یکشنبه 12 دی 1395 - 13:15
جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان

جلسه هیات امنای استان همدان برای بررسی بودجه سال 96 به ریاست دکتر حمید میرزاده صبح امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر سعید جامه‌بزرگی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان و دبیر هیات امنای این استان در ابتدای جلسه گزارشی از عملکرد حوزه‌های مختلف دانشگاه ارائه کرد و گفت:‌ «در حال حاضر در استان همدان 46 مرکز آموزشی وجود دارد که 12 تا از آن‌ها متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی و 21 هزار و 670 دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می‌کنند. از این تعداد هم 48درصد دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند.»

جامه‌بزرگی گفت: «تاکنون 92هزار نفر در دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان فارغ‌التحصیل شدند. روند پذیرش دانشجو در این استان بسیار خوب بوده است. همچنین استادان مورد نیاز در حال جذب هستند و به سوی کیفیت با جدیت پیش می‌رویم. تعداد استادهای این دانشگاه 470 نفر هستند و رتبه دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در بین واحدهای آموزشی 15 است.»

او افزود: «ما همچنین 508 مقاله ISI منتشر کردیم و تا کنون توانسته‌ایم 539 طرح درون دانشگاهی را اجرا کنیم.»

او ادامه داد: «از سوی این دانشگاه 124 کارگاه و 78 آزمایشگاه در سامانه ساها ثبت شده است. در سطح ورزشی هم مقام‌های برتری از سوی دانشجویان این دانشگاه در المپیک و پارا المپیک و کشوری و سطح استان ثبت شده است.»

دبیر هیات امنای استان همدان ادامه داد: «ما همچنین سه مرکز رشد داریم و اجرای طرح شفای استان هم به بهترین نحو پیش می‌رود و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه‌های دانش‌بنیان نیز در سال 96 مطمئنا به بار می‌نشیند. همه دانشگاه‌های استان خدمات خود را در ساها ثبت کرده‌اند و شروع کار ما خوب بوده است.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.