خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در گفت‌وگو با آنا:

استاندار قم: دکتر میرزاده انضباط کاری برنامه‌ریزی شده و دقیقی را دنبال می‌کند

یکشنبه 12 دی 1395 - 16:29
جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قم‎

مهندس سیدمهدی صادقی، استاندار قم، دانشگاه آزاد اسلامی را با حضور دکتر میرزاده مجموعه‌ای با انضباط کاری، برنامه‌ریزی شده و دقیق دانست.

سید مهدی صادقی، استاندار قم در حاشیه جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی این استان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت:‌ «در مجموع دانشگاه‌هایی که در کشور هستند، دانشگاه آزاد اسلامی استان قم دانشگاهی است که تقریبا رشد خوبی در زمینه جذب دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، گسترش کیفی در حوزه‌های دانش‌بنیان، ایجاد مرکز رشد و برنامه‌های توسعه‌ای برای آینده داشته است.»

صادقی گفت:‌ «در زمینه‌های مختلف به ویژه جذب دانشجو با توجه به سابقه خوب دانشگاه آزاد اسلامی، اتفاقات خوبی در استان قم افتاده است.»

او افزود: «در مجموع رشد فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی نشان می‌دهد که این دانشگاه آینده خوبی در پیش دارد.»

استاندار قم ادامه داد: «دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مجموعه‌های دانشگاهی کشور است. در استان قم بیشتر از ظرفیت، واحد دانشگاهی دولتی و غیردولتی وجود دارد و بیش از 80 هزار دانشجو در این استان تحصیل می‌کنند. اکنون در بخش فنی و مهندسی، استان قم نیاز جدی دارد که در این زمینه براساس سیاست‌های کلی استان، خودداری از گسترش رشته‌های علوم انسانی و رفتن به سوی واحدهای فنی مهندسی در دستور کار است.»

صادقی در پایان گفت:‌ «دکتر میرزاده یکی از کسانی است که به دلیل سابقه اجرائی و طولانی و هم دانشگاهی خوبی که داشته‌اند از یک انضباط کاری برنامه‌ریزی شده و دقیقی پیروی می‌کنند. یکی از اشکالات اساسی که ما در ساختارهای حاکمیتی داریم، بحث نظم و انضباط است و اگر ساختاری بتواند اصلاحات لازم را داشته باشد، می‌تواند پایه خوبی برای رشد توسعه‌ای و متوازن باشد و من باور دارم این امر در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده این‌گونه است.»

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.