خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی معین کوهبنان تشکیل شد

یکشنبه 12 دی 1395 - 16:30
شاهد

کارگروه اقتصاد مقاومتی معین منطقه پنج کرمان به ریاست دکتر آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و حضور ایزدی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری کوهبنان، دکتر محمد فرشاد رئیس واحد کوهبنان، دکتر امید طیاری معاون پژوهش و فناوری واحد کرمان و دکتر علی رئیس‌پور مدیر کل برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان استان کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، این جلسه به منظور شناخت ظرفیت‌های شهرستان کوهبنان و ارزیابی و امکان سنجی طرح‌ها و راهکارهایی که در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قابلیت اجرایی شدن در این شهرستان را دارد، تشکیل شد.

در این جلسه الگوی اقتصاد مقاومتی قلعه گنج و سند توسعه کوهبنان در بخش ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها، توسط مدیر کل برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان استان توضیح داده شد.

در کارگروه اقتصاد مقاومتی معین کوهبنان مصوب شد که برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی شهرستان قلعه گنج، بر اساس ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان کوهبنان بازنگری و به این شهرستان تعمیم داده شود.

مقرر شد که همزمان با تهیه و تنظیم برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی شهرستان کوهبنان، اقدامات محرک ساز و فعالیت‌های کوتاه مدتی که قابلیت اجرایی در حوزه‌های مختلف شهرستان کوهبنان را دارد، اولویت بندی شود.

تهیه و تنظیم شرح خدمات مشاور نیز از دیگر مصوبات این کارگروه بود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.