خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سرپرست واحد بین‌المللی جلفا تاکید کرد:

استفاده از همه توان دانشگاه برای افزایش امکانات آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشجویان

یکشنبه 12 دی 1395 - 17:11
نشست صمیمی با اولین ورودی‌های دکتری جلفا

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی جلفا بر استفاده از همه توان دانشگاه در راستای افزایش امکانات آموزشی، پژوهشی و رفاهی درخورشان دانشجویان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نشست صمیمی سرپرست واحد بین‌المللی جلفا و معاون آموزشی و دانشجویی و فرهنگی این واحد با دانشجویان نخستین دوره دکتری معماری با هدف تبادل نظر و هم‌اندیشی در راستای رفع مشکلات و تدوین برنامه آموزشی پربار برای این گروه از دانشجویان واحد بین‌المللی جلفا برگزار شد.

سرپرست واحد بین المللی جلفا تکریم دانشجویان و توجه به مسائل آموزشی و رفاهی دانشجویان را فرض واجب این مجموعه دانشگاهی دانست و بر استفاده از همه توان دانشگاه در راستای افزایش امکانات آموزشی، پژوهشی و رفاهی در خورشان دانشجویان تاکید کرد.

دکتر محمد حسین صادقی، برنامه‌ریزی در راستای جذب استادان با رتبه علمی بالا و دارای بار علمی مطلوب برای تدریس در مقطع دکتری این واحد را خواستار شد.

دکتر امیر محمد دانشیان مقدم معاون آموزشی و دانشجویی و فرهنگی این واحد نیز با تبریک ورود اولین دوره از دانشجویان دکتری به این واحد دانشگاهی بر توجه ویژه به روند برگزاری کلاس‌های آموزشی و تامین خواسته‌های قانونی این دانشجویان تاکید کرد.

به گزارش آنا، واحد بین‌المللی جلفا اکنون بیش از ۷۰ رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد دارد که مهر امسال نخستین ورودی‌های مقطع دکتری این واحد دانشگاهی در رشته معماری شروع به تحصیل کردند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.