خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

خزانه دار دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان از حقوق اعضای هیات علمی و کارکنان خود دفاع می کند

سه‌شنبه 14 دی 1395 - 09:55
جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

دکتر حسن امیری خزانه دار دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات امنای استان البرز تاکید کرد همکاران دانشگاه آزاد اسلامی باید بدانند سازمان مرکزی حتی با تحمل زیان‌ده شدن واحدها، طبق دستور دکتر میرزاده به دنبال نزدیک کردن حقوق اعضای هیات علمی به دانشگاه های دولتی است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، امیری در این جلسه گفت: «دانشگاه همچنان با تمام توان از حقوق اعضای هیات علمی و کارکنان دفاع می‌کند. علیرغم سنگ‌اندازی‌ها، معیشت خانواده دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مهم است. دانشگاه برای رفاه کارکنان خود، با اتکا به خداوند و بدون هراس تمام تلاش خود را به کار برده و به مسیر خود ادامه می‌دهد.»

او به افزایش حقوق اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در سهسال گذشته اشاره کرد و گفت: «علاوه بر افزایش حقوق، در این مدت هیچ کدام از فعالیت‌های عمرانی دانشگاه متوقف نشده است.»

خزانه‌دار دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «در سه سال گذشته همچنین تجهیزات مناسبی برای واحدهای دانشگاهی سراسر کشور خریداری شده است. خرید این تجهیزات در کل سیستم دولتی بی‌سابقه است و دانشگاه آزاد اسلامی وظیفه خود می‌داند برای توسعه علمی و کیفی جامعه، با وجود تمام مشکلات، به تلاش خود ادامه دهد.»

او افزود: «کاهش واحدهای زیان‌ده در سه سال گذشته، از دیگر اقدامات مثبت مدیریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.