خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

فرمانده نیروی دریایی ارتش: برای استقرار در سواحل مکران نیازمند ساخت پایگاه هستیم

سه‌شنبه 14 دی 1395 - 17:06
چهارمین همایش مشترک ایمنی نیروهای مسلح

فرمانده نیروی دریایی ارتش، گفت: ما در جایگاهی قرار گرفتیم که برای استقرار در سواحل مکران نیازمند ساخت منطقه و پایگاه هستیم، آن هم در منطقه‌ای که کمترین امکانات در آن وجود دارد ولی پای کار آمده‌ایم و کار را با تمام توان جلو می‌بریم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا از نداجا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در همایش فرماندهان مهندسی و پدافند غیر عامل نداجا که در منطقه دوم دریایی ولایت برگزار شد، درباره اهمیت این معاونت و نقش آن در پیشبرد اهداف سازمانی اظهار کرد: اهمیت کار مهندسی بر هیچ کسی پوشیده نیست و اگر زیر ساختی نباشد استقراری صورت نمی گیرد، زیر ساخت‌ها اساس کار است که توسط مهندسی باید انجام شود.

وی در ادامه افزود: ما در جایگاهی قرار گرفتیم که برای استقرار در سواحل مکران نیازمند ساخت منطقه و پایگاه هستیم، آن هم در منطقه ای که کمترین امکانات در آن وجود دارد ولی پای کار آمده ایم و کار را با تمام توان جلو می‌بریم لذا اگر این زیرساخت‌ها نباشد نیروی نظامی شکل نمی‌گیرد.

سیاری ادامه داد: شما عزیزان باید قدر خودتان را بدانید زیرا در مسیری حرکت می‌کنید که برای استقرار یگان‌های نیروی دریایی در مناطقی که حائز اهمیت است تلاش می‌کنید و این باعث خوشحالی است.

وی در ادامه اظهار کرد: همه ما می‌دانیم که حجم زیادی از کار را در دست اقدام داریم و امیدواریم که بتوانیم با همت شما و یاری خداوند از عهده کارها بر بیاییم، ما در مهندسی واقعا شاهد یک جهش عالی هستیم و در بحث توسعه سواحل مکران از بندرعباس تا پسا بندر، اقدامات صورت گرفته خود گواه این جهش و پیشرفت کار است و این ارزش کار مهندسی نیرو دریایی ارتش است که چنین اقدامات مهمی را انجام داده است.

سیاری تصریح کرد: ما هدف بلندی را در نظر گرفته‌ایم، کار زیادی را تعریف کرده‌ایم و با جهش و آینده نگری خوب، آنها را برنامه ریزی و اجرایی کرده‌ایم.

وی افزود: توسعه سواحل مکران سه کلمه است اما پشت این کلمات حجم کار فراونی تعریف شده است لذا عملکرد ما باعث جذب اراده‌هایی می‌شود که می‌توانند منابع مالی را برای این کار تخصیص دهند و امروز مسئولان کشوری افتخار می‌کنند که بودجه‌هایی که به نیرو تزریق شده است صددرصد صرف پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌ها شده است و این نشان دهنده همت و عملکرد مثبت شما عزیزان است.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در پایان، گفت: به کیفیت پروژه‌ها و نگهداری و تعمیر تجهیزات و تاسیسات دقت کنید و این را موضوع پراهمیتی بدانید، نظارت در کارها، بحث در رابطه با اراضی مناطق، سوابق و دستورالعمل ها، اجاره اماکن، مسائل مالی، ایمنی و علمی شدن کارها را با دقت لازم و کافی انجام دهید و به دنبال اهداف بلند و برنامه‌های جدید باشید تا سازمان را شکل دهد و بدانید که اهداف سازمان بلند و والاست.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.