خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رونمایی از دموی سایت «ایده تا عمل» در واحد تهران غرب‎

چهارشنبه 15 دی 1395 - 15:23
نشست شورا در تهران غرب

دبیر علمی نخستین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با رونمایی از دموی سایت «ایده تا عمل» با معرفی تیم اجرایی به ارائه توضیحات مفصلی درباره محتوای سایت پرداخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، نخستین نشست شورای سیاستگذاری رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با رویکرد فرهنگی، هنری و اجتماعی و با هدف تقویت اقتصاد و فرهنگ با حضور گروه برگزاری رویداد متشکل از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، پروین داداندیش رئیس واحد تهران غرب، منوچهر امیرفیروزکوهی معاون دانشجویی و فرهنگی و سایر اعضای شورای سیاستگذاری رویداد ایده تا عمل در سالن شورای ساختمان اداری قلهک واحد تهران غرب برگزار شد.

این نشست با ارائه توضیحات کاملی از مجموعه اقدامات انجام شده برای برگزاری این رویداد و برنامه‌های پیش رو از سوی مسئول برگزاری رویداد آغاز شد.

در این نشست قرار شد با توجه به نظر موافق طه هاشمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و مصوبه استانی بودن رویداد موضوع مشارکت واحدهای دانشگاهی استان تهران در این رویداد مهم فرهنگی، هنری و اجتماعی در اولین جلسه کمیسیون شورای دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران توسط معاون دانشجویی و فرهنگی واحد تهران غرب طرح و به تصویب رسانده شود.

رویداد فرهنگی، هنری و اجتماعی «ایده تا عمل» به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب و به منظور تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و معرفی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه پیشرو درباره کارآفرینی در حوزه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی همزمان با هفتادویکمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و نمایشگاه دستاوردهای معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ بهمن ۹۵ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.