خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

تذکر ۴۶ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور برای معرفی حسین فریدون به قوه قضاییه

چهارشنبه 15 دی 1395 - 14:54
حسین فریدون

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس قرائت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، متن این تذکرات به شرح زیر است:

* تذکر 46 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت برخورد با حسین فریدون و معرفی ایشان به قوه قضائیه جهت رسیدگی به اتهامات وی در زمینه فساد اقتصادی.

* علی وقفچی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی، بشیر خالقی و محمد عزیزی نمایندگان زنجان، پاکستان، قزوین، خلخال و ابهر به وزیر جهاد کشاورزی و رئیس جمهور: تسریع در تعیین تکلیف مشوق صادراتی برای هر کیلوگرم کشمش به مبلغ هزار تومان.

* محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان به وزیر اقتصاد و رئیس جمهوری: توضیح علت عدم پرداخت هیچگونه یارانه به سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور با توجه به عدم توان حمایت شهرداری‌ها، همچنین به وزیر کشور: لزوم ساماندهی بهینه سرویس‌های عمومی حمل و نقل به ویژه اتوبوس های شرکت واحد برای جلوگیری از آلودگی هوا در شهرهای بزرگ.

*قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت عدم حل مشکلات فرهنگیان.

* منصور مرادی نماینده مریوان و سروآباد به وزیر راه و شهرسازی: توضیح علت سوء مدیریت در پایانه‌های استان کردستان به ویژه مرز رسمی باشماق مریوان.

* امیر خجسته نماینده همدان به وزیر اقتصاد: توضیح علت گرانی‌های بی‌رویه خوراکی و اقلام و اجسام ضروری در کشور و عدم کنترل بازار.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.