خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

درخشش واحد آیت‌الله آملی در مسابقات ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

چهارشنبه 15 دی 1395 - 15:45
رشته دارت آملی

تیم‌های ورزشی دارت و طناب‌کشی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی به ترتیب مقام اول و دوم مسابقات استانی را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در مسابقات ورزشی که با حضور چهار تیم از واحد‌های بابل، آمل، ساری و تنکابن دنبال شد در رشته طناب کشی واحد بابل به مقام اول و واحد آیت‌الله آملی با حضور بازیکنانی چون کریم ناییج، فرهاد رمضانی، یدالله خیری، محسن قنبری و نوروز علی درویشی به مقام دوم و واحد تنکابن نیز به مقام سوم دست پیدا کرد.

در تیم واحد آیت الله آملی در رشته دارت با حضور بازیکنانی مجتبی هدایتی، بهزاد قلی‌پور، محسن خطیبی، علی برزگر و مهدی بذر افشان واحد ایت‌الله آملی مقام اول این رشته ورزشی را کسب کرد و واحد بابل و ساری نیز دوم و سوم شدند.

این دوره از مسابقات در سطح کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی مازندران به میزبانی واحد آیت‌الله آملی برگزار و در دو رشته دنبال شد.

تیم والیبال واحد آیت‌الله آملی در مسابقات استانی دانشگاه آزاد مازندران سوم شد

تیم والیبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌آیت الله آملی در بین ۱۰ تیم شرکت کننده در این دوره از مسابقات نتایج قابل قبول در کارنامه خود رقم زد.

در این دوره از مسابقات تیم واحد آیت‌الله آملی با حضور بازیکنانی چون رامین سمیعی، علی عبدی، عزت الله احمدی، محمد زارعی، عبدالله عرب، محسن ارجمندی، حسن شبان، احمد مختاری، توحید قاسمی، علی سلیمانی، مهدی صادقی، آرمان صالحیومیلاد آقاجانی به سرپرستی علی رمضانپور عمران و مربیگری فضل الله رجبی پس از یک دوره رقابت سخت مقام سوم این مسابقات را کسب کرد.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.