خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

تاکید وزیر بهداشت بر احداث دانشکده پیراپزشکی در دانشگاه آزاد ملایر

پنج‌شنبه 16 دی 1395 - 01:32
وقتی تلویزیون حساب صراحت وزیر بهداشت را نکرد

وزیر بهداشت و درمان ابراز امیدواری کرد، با بهره گیری از فضایی که دانشگاه آزاد اسلامی در اختیارحوزه بهداشت و درمان قرار داده، بتوان دانشکده پیراپزشکی ملایر را راه اندازی کرد و در حوزه دانش رشته های پزشکی در این شهرستان قدم های موثری برداشت.

سید حسن قاضی زاده هاشمی با اشاره به فضای دانشگاه آزاد اسلامی ملایر برای راه اندازی دانشکده پیراپزشکی اظهار داشت: امیدواریم با بهره گیری از این موقعیت در آینده نزدیک بتوانیم مجوزهای لازم را برای این دانشکده اخذ کنیم.
وی ادامه داد: نمایندگان این شهرستان برای اخذ مجوزهای تاسیس بیمارستان مجهز بسیار مصمم هستند که امیدواریم با همکاری مسئولان در مرکز در بودجه سنواتی هم اعتبارات لازم برای این امر پیش بینی کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تردید ندارم آینده ایران اسلامی با وجود همه گرفتاری ها بسیار خوب و درخشان است و مشکلات ما بتدریج برطرف خواهد شد.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی شامگاه چهارشنبه در آیین تجلیل از خیران سلامت ملایر در جمع مردم این شهرستان اظهار کرد: فرزندان و جوانان ما نیز باید با این امید، به زندگی آینده خود نگاه کرده و بتوانند به شهر، استان و کشورشان خدمت کنند.
وی افزود: آن چیزی که امروز مردم ما بیش از همه نیاز دارند، احترام به آنها، رعایت حقوق و رفع مشکلات آنها است که ما به عنوان یک دستگاه خدماتی تمام توان و تلاش خود را برای تحقق خواسته ها و نیازهای مردم به کار بسته ایم.
وی ادامه داد: همه مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید مسیر وحدت را دنبال کنند و هرگز نباید فراموش کنیم که مردم ما را به این جایگاه رسانده اند.
هاشمی با تاکید بر اینکه پست ها و موقعیت های زودگذر نباید ما را از خدمت شایسته به مردم دور کند، بیان کرد: نباید فراموش کنیم که مردم ایران موجب استمرار انقلاب و بقای حکومت شدند و این مردم شریف شایسته هر نوع خدمت، تلاش، پیشرفت و رفاه هستند و این جز با یکدلی، همراهی و همدلی میسر نمی شود.
وی در ادامه گفت: ملایر شایسته اقدامات مهمی است و من تردید ندارم سایر اعضای دولت تدبیر و امید به خاطر وحدت دو نماینده ملایر به این شهرستان سفر خواهند کرد.
وزیر بهداشت با تقدیر از انجام اقدامات مطلوب در حوزه سلامت استان همدان و ملایر اظهار کرد: ملایر به خاطر موقعیت و بار بیماری که از شهرهای مجاور نیز به آن تحمیل می شود، باید اقدامات مهمتری در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان صورت گیرد.
هاشمی ساخت و تکمیل اورژانس این شهر را در اولویت طرح های بهداشتی و درمانی دانست و افزود: امیدواریم سال آینده این طرح مهم مورد بهره برداری و در اختیار مردم قرار گیرد.
هاشمی همچنین نیکوکاران حوزه سلامت را افراد برگزیده ای در حوزه بهداشت و درمان دانست و افزود: خیران با این اقدام از خودشان عبور کردند و به مردم بیشتر فکر کردند و در حقیقت جهاد اصلی را آنها انجام دادند.
وی بیان کرد: بخش عمده ای از موقوفات این شهرستان در حوزه سلامت است و این نشان می دهد که مردم آن ریشه دار و با اصالت هستند و یک شهر فرهنگی است.
وزیر بهداشت با اشاره به این که بالغ بر 70 طرح بهداشتی در شهرستان ملایر در حال اجرا است ،گفت: امیدواریم بتوانیم خدمات مهمی همانند عمل های جراحی قلب، آنژیوگرافی، درمان بیماران سرطانی و رادیوتراپی را ظرف یکسال آینده در ملایر دایر کنیم.
در این مراسم با حضور وزیر بهداشت و درمان از خیران این شهرستان در حوزه سلامت تجلیل شد.
دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی عصر چهارشنبه 15 دیماه به منظور بهره برداری و بازدید از چند طرح بهداشتی و درمانی به شهرستان ملایر سفر کرد.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.

کد خبر: 174694
0 0
کلمات کلیدی:
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.