خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در هفته آینده صورت می گیرد

ادامه رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه در نشست‌های علنی مجلس

پنج‌شنبه 16 دی 1395 - 13:26
صحن علنی مجلس شورای اسلامی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه را در حالی ادامه می‌دهند که هفته آتی چهارمین هفته بررسی برنامه ششم در پارلمان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده (18 تا 22 دی‌ماه) نشست علنی خواهند داشت و در این جلسات قرار است رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران را ادامه دهند.

وکلای ملت هفته آینده نیز در چهارمین هفته کاری رسیدگی به برنامه ششم توسعه، در 2 تا 3 شیفت کاری صبح، عصر و شامگاهی، برنامه ششم توسعه را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

مجلس شورای اسلامی تا پایان رسیدگی به برنامه ششم توسعه، هر روز در چند شیفت کاری نشست علنی خواهد داشت.

همچنین نمایندگان مجلس هفته آینده رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها درباره طرح استفساریه تبصره 4 ماده 52 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان، بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، رسیدگی به طرح استفساریه قانون اصلاح بند یک تبصره 2 قانون بودجه سال 1394 کل کشور و بند هـ تبصره یک قانون بودجه سال 1395 کل کشور و بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در زمینه لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیأت‌های انضباطی نیروهای مسلح را نیز در دستور کار دارند.

خانه ملتی‌ها هفته آتی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت کشت و صنعت کارون و شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی آن و گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی صنایع مس ایران را بررسی خواهند کرد.

اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی نیز هفته آتی در صحن علنی پارلمان انتخاب خواهند شد.

کد خبر: 174783
0 0

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.