خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

هشدار توئیتری آشنا درباره بهانه دادن به آمریکا با رفتارهای نسنجیده +تصویر

پنج‌شنبه 16 دی 1395 - 14:36
توئیتر آشنا

مشاور فرهنگی رئیس جمهوری توئیت کرد: نباید با اقدامات و رفتارهای نسنجیده، مجددا ایران را در معرض اقسام تهدیدهای تحریمی و نظامی و اتهامات جدید قرار دهیم.

یه گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهوری در حساب توئیتری خود نوشت: «در شرایط کنونی محرز است که رئیس جمهوری جدید آمریکا تلاش خواهد کرد با اقدامات ایذایی و فشارهای تبلیغاتی ایران را وادار به نقض عملی برجام کرده و از این طریق بهانه‌های لازم برای تاسیس، تمدید یا تشدید تحریم‌ها علیه ایران را فراهم نماید».

وی ادامه داد: از این جهت موافقین و مخالفین دولت باید برای حفظ منافع ملی و منافع مردم محتاطانه رفتار و اقدام کرده و از هرگونه بهانه دادن به آمریکا پرهیز کنند.

آشنا در پایان نتیجه گیری می‌کند: « این موضوع زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود که بدانیم در چه وضعیت منطقه‌ای مناسبی قرار داریم. به دیگر معنی اکنون که دولت‌های دوست ایران در منطقه به خصوص عراق و سوریه توانسته‌اند به موفقیت‌های شایانی در تثبیت موقعیت خود نایل شوند و تروریست‌ها و تروریست‌پرورها در ضعیف‌ترین موقعیت قرار دارند، نباید با اقدامات و رفتارهای نسنجیده، مجددا ایران را در معرض اقسام تهدیدهای تحریمی و نظامی و اتهامات جدید قرار دهیم».

کد خبر: 174797
1 0
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.