خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

عضو جبهه پایداری: چه اشکالی دارد یک خانم از سوی اصولگرایان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود؟

جمعه 17 دی 1395 - 10:30
نقوی حسینی

یک عضو جبهه پایداری درباره احتمال کاندیداتوری یک خانم از جانب اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: ما تفاوتی قائل نیستیم که یک خانم و یا آقا نامزد باشد مسئله این است که اصولگرایان با یک کاندیدا وارد انتخابات شوند.

سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: برای ما مهم این است که اصولگرایان بتوانند برای معرفی کاندیدای ریاست جمهوری، به یک تصمیم برسند.

وی ادامه داد: در مورد کاندیداتوری زنان برای انتخابات ریاست جمهوری، بحث رجل سیاسی و نظر شورای نگهبان مطرح است؛ اگر این مباحث مرتفع شود چه اشکالی دارد که یک خانم کاندیدا باشد. بهرحال خانم‌ها نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند.

این عضو جبهه پایداری اضافه کرد‌: هرچند هنوز گزینه‌های مختلفی برای کاندیداتوری در بین اصولگرایان مطرح است اما اصولگرایان با یک نامزد می‌آیند.

وی درباره عضویت برخی نمایندگان مجلس در جبهه مردمی انقلاب اسلامی تصریح کرد: این جبهه یک جبهه کشوری است و عضویت برخی از نمایندگان هم به جهت شخصیت کشوری آنان است و به صرف نماینده بودن، عضو جبهه نیستند بلکه به عنوان یک فعال سیاسی حضور پیدا کرده‌اند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.