خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش:

بیمه دانش آموزی به صورت شبانه‌روز از محصلان حمایت می‌کند

شنبه 18 دی 1395 - 16:15
ابلاغ بیمه حوادث دانش‌آموزان/غرامت نقص عضو تا ۱۰۰ میلیون توماندانش آموزان فرمول‌های ریاضی را به خوبی بلدند اما علم زیستن را نمی‌دانندرونمایی «همیار گردشگر» / تربیت اجتماعی و سیاسی دانش آموزان

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: بیمه دانش‌آموزی به صورت شبانه‌روزی در مدرسه، خارج از مدرسه و هنگام فعالیت ورزشی از محصلان حمایت می‌کند.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا از فارس، حسین بابویی مدیرکل دفتر تربیت‌ بد‌نی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آیا «دانش‌آموزان در زمان ورزش و مسابقات ورزشی تحت پوشش بیمه هستند؟»، اظهار کرد: بر اساس قانون، تمام دانش‌ آموزان که در مدارس ثبت‌نام می‌کنند، بیمه دانش‌آموزی می‌شوند.

وی افزود: بیمه دانش‌آموزی در ۲۴ ساعت شبانه‌روزی محصلان را تحت پوشش دارد و در تمام زمینه‌ها از دانش‌آموزان حمایت می‌کند.

بابویی با اشاره به اینکه بیمه الزام قانون است، خاطرنشان کرد: از طرفی وزارت ورزش هم دانش‌آموزانی که در رقابت‌های مختلف شرکت می‌کنند را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد، اما در آموزش و پرورش‌‌ همان بیمه دانش‌آموزی کفایت می‌کند.

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و تندرستی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اگر برای دانش‌آموزی در هنگام ورزش حادثه‌ای رخ دهد، بیمه دانش‌آموزی از او حمایت می‌کند.

کد خبر: 175257
0 0
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.