خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

کمیسیون اداری و مالی سما به محور گسترش مدارس در مناطق محروم رسید

یکشنبه 19 دی 1395 - 10:55
جلسه کمیسیون اداری و مالی در چابهار

چهارمین کمیسیون اداری و مالی سازمان سما با محوریت پیگیری و گسترش مدارس در مناطق محروم در واحد بین‌المللی چابهار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، سیدمحمد ابریشمی‌نیا معاون اداری و مالی سازمان سما در این نشست با انعکاس تأکید و اهتمام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر زرهانی رئیس سازمان سما در راه اندازی مدارس بویژه در مناطق محروم ابراز امیدواری کرد که با همکاری همه واحدهای سما کشور، کار ساخت مدرسه روستای دوشنبه چات به نحو احسن پایان یابد.

امین رضا کمالیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان هم انتخاب این استان و شهرستان چابهار برای برگزاری این جلسه و کلنگ‌زنی دبستان در روستای دوشنبه چات از توابع بخش سرباز در منطقه مرزی ایران و پاکستان را امری پسندیده دانست.

مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان نیز به عنوان دبیر کمیسیون از کمیسیون اداری و مالی به عنوان منظم‌ترین کمیسیون سازمان سما نام برد که هر شش ماه یکبار برگزار می‌شود.

وی گفت: «تاکنون سه جلسه قبلی به میزبانی واحدهای اهواز، یزد و تبریز بوده و میزبان این جلسه که در واقع چهارمین جلسه به شمار می‌آید، چابهار است و خوشبختانه ۲۷ مورد از مصوبات جلسات برگزار شده به شورای سازمان ارسال شده و اکثر آنها در مرحله صدور بخشنامه و ابلاغ برای واحدهاست که شاید مهم‌ترین دستاورد جلسات قبلی تنفیذ اختیاری است که به شوراهای نظارت و هماهنگی سما استان‌ها برای امور جاری داده شده است.»

به گزارش آنا، در چهارمین کمیسیون اداری مالی سما،۲۱ مورد مالی و ۱۴ مورد اداری به پیشنهاد دبیران شورا‌ها عضو کمیسیون مطرح شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در ‌‌نهایت خروجی آن در قالب تصمیمات کمیسیون به اطلاع مدیران سازمان رسانده شد.

پس از برگزاری کمیسیون نیز اعضا با بازدید از مناطق محروم و مدارس آن در اطراف چابهار، در منطقه دوشنبه چات از توابع بخش پیشین شهرستان سرباز حاضر شده و کلنگ راه اندازی یک مدرسه ۶ کلاسه را در این منطقه به زمین زدند.

چهارمین کمیسیون اداری و مالی سازمان سما با حضور سهراب جانگیری فرد مدیرکل برنامه و بودجه و نظارت راهبردی، حمید مومنی خواه مدیر کل عمرانی و سید ضیاء فاطمی مشاور اداری و مالی رئیس سازمان سما، یاراحمدزهی رئیس واحد بین المللی چابهار و دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی استان‌های شرکت کننده در کمیسیون و سایر اعضای کمیسیون اداری و مالی برگزار شد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.