خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

قائم مقام وزیر کشور: هاشمی سنگ صبور انقلاب بود

چهارشنبه 22 دی 1395 - 12:15
مقیمی

قائم‌مقام وزیر کشور، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را سنگ صبور انقلاب توصیف کرد و گفت: این فقدان برای جمهوری اسلامی یک ضایعه جبران ناپذیر است چرا که ایشان نقش مهمی در پیروزی و تداوم انقلاب داشت.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا از ایرنا، محمدحسین مقیمی گفت: آیت‌الله هاشمی سنگ صبور انقلاب بود و همانطور که در پیام رهبر معظم انقلاب هم آمده است، جمهوری اسلامی سرمایه بزرگی را از دست داد.

وی ادامه داد: جامعه ما جامعه‌ای است که شاگردان امام(ره) در آن زیاد هستند و با تلاش و فعالیت‌هایی که انجام خواهند داد بتوانند جای ایشان را که اگر چه نمی شود ولی پر کنند.

قائم مقام وزیر کشور درباره شرایط سیاسی کشور بعد از آیت‌الله هاشمی هم گفت: شرایط سیاسی کشور به دلیل این که هم نظام ما شکل گرفته و هم رهبر معظم انقلاب اداره کشور را برعهده دارند و تدابیرشان بسیار تعیین‌کننده است، راه خودش را ادامه می‌دهد.

مقیمی افزود: به هر صورت نبود هاشمی احساس می‌شود. بنابراین همه باید تلاش کنیم این کمبود را با کار و فعالیت بیشتر جبران کنیم.

وی درباره انتخابات سال 96 هم گفت: مردم همان‌طوری که در این صحنه و همه صحنه‌های انقلاب هستند در انتخابات هم خواهند بود.

مقیمی گفت: انتخابات امروز برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حضور مردم هم در سطح داخلی و هم در سطح بین‌المللی بسیار تعیین‌کننده است چراکه دشمنان جمهوری اسلامی همیشه تلاش کردند که حضور گسترده مردم را پای صندوق کم‌رنگ کنند اما مردم ما روز موعود یعنی 29 اردیبهشت پای صندوق‌های رأی می‌آیند و تکلیف خودشان را به خوبی انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.