خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در گفت و گو با آنا؛

عضو شورای فنی: اینکه می‌گویندکشتی‌گیران المپیکی اشکانی را قبول ندارند دروغ است/ آرامش تیم ملی را با نقد مغرضانه خراب نکنید

پنج‌شنبه 23 دی 1395 - 12:23
فرنگی کاران المپیکی

بهرام مشتاقی عضور شورای فنی گفت: تیم ملی به آرامش نیاز دارد و تمام این شایعات که المپیکی ها اشکانی را قبول ندارند دروغ است و نباید به آن توجه کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی منتشر شده است و نام 4 فرنگی کار المپیکی هم در بین آنهاست. اما گفته می شود تنها سعید عبدولی در اردو حضور دارد و مابقی کشتی گیران از حضور در اردو امتناع کردند. قاسم رضایی در گفت و گو با آنا تماس اشکانی و دعوت او به اردوی تیم ملی را تایید کرد اما طبق صحبت های خودش قصد دارد یک سالی به دور از کشتی باشد و در میادین حضور نداشته باشد. سوریان هم به صورت تلویحی از اردوی تیم ملی خداحافظی کرده است و اعلام کرده فعلا قصد بازگشت به کشتی را ندارد و تمایل دارد به دور از کشتی باشد. گویا اشکانی با امید نوروزی هم تماس داشته و او هم در اردو تیم ملی حاضر نشده است. این اتفاقات شایعه عدم حضور کشتی گیران المپیکی به اردوی تیم ملی را قوت بخشیده‌است اما عضو شورای فنی این موضوع را رد کرد.

بهرام مشتاقی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا درباره عدم حضور ملی پوشان المپیکی به اردوی تیم ملی گفت: «در جلسه آخر شورای فنی تصمیم بر آن شد که ملی پوشان المپیکی را به اردوی تیم ملی دعوت کنیم تا در آخرین انتخابی تیم ملی حضور داشته باشند اما هیچ وقت صحبتی از آن نبوده که آنها کادر فنی را قبول ندارند و به اردوی تیم ملی نمی آیند.»

وی افزود: «‌وظیفه ما این است که ملی پوشان المپیکی را به اردو دعوت کنیم و همیشه هم گفتیم که آنها نور چشم کشتی فرنگی هستند و درهای تیم ملی همیشه بر روی آنها باز است اما اگر آنها تصمیم گرفتند در اردوی تیم ملی حضور پیدا نکنند تصمیم شخصی خودشان است و به ما اعلام نکردند.‌ من چند روز پیش در رسانه ها دیدیم که سوریان گفته بود برای مدتی قصد دارد استراحت کند. قاسم رضایی هم این نظر را داشته‌ و حتی اعلام کرده است که تمایل دارد بعد از بازگشتش به تیم ملی در سنگین وزن کشتی بگیرد که همه ما هم استقبال می کنیم اما هیچ کدام صحبتی از قبول نداشتن کادر فنی نکردند.»

عضور شورای فنی تاکید کرد: «تیم ملی در مرحله پوست اندازی است و مربی این تیم جوان است و باید به او فرصت بدهیم و شورای فنی هم از اشکانی حمایت می کنند البته ایراداتی هم هست که همه آنها را بیان کردیم. ما به هیچ عنوان از نتایج مسابقات جام جهانی و مجارستان راضی نبودیم و آن را هم به اشکانی گوشزد کردیم اما مهم این بود که جوانگرایی در تیم ملی به وجود آمده و ما هم از آنها حمایت می کنیم و انتظار نتایج بهتر در مسابقات پیش رو داریم.»

مشتاقی گفت: «‌تیم ملی در شرایط فعلی به آرامش نیاز دارد و تمام این شایعات که المپیکی‌ها اشکانی را قبول ندارند دروغ است و نباید به آن توجه کنیم. حمایت شورای فنی همواره با علی اشکانی است و ما اجازه نمی دهیم این شایعات به اردوی تیم ملی وارد شد و باعث ایجاد حاشیه و درگیری شود.»

وی به دیگر مسابقات پیش رو کشتی فرنگی اشاره کرد و گفت: «‌27 دی ماه مسابقات جام تختی را پیش رو داریم که افشین بیابانگرد و یوسف قادریان را برای آن مسابقات درنظر گرفتیم. قرار است تیمی منتخب از کشتی فرنگی به تورنمنت هنری «دوگلان پاریس» اعزام شود به همین منظور اردویی 6 روزه متشکل از کشتی‌گیران اصلی و حریفان تمرینی از اول بهمن ماه تشکیل می دهیم و سپس آنها عازم فرانسه می شوند.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.