خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 خبر داد

ارائه تسهیلات رایگان انشعابات برای نوسازی بافت فرسوده منطقه 20

پنج‌شنبه 23 دی 1395 - 11:53
بافت فرسوده حصارک تهران

دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 گفت: با آغاز فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 ، با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی، ماموریت‌های نوسازی محلات دارای بافت فرسوده تسریع می شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از شهرداری تهران، فرزاد شیرودی، دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 با اعلام این خبر گفت : با تشکیل کارگروه‌های 4گانه و بسیج منابع و پتانسیل‌های دستگاه‌های اجرایی و پس از بررسی املاک واقع در بافت‌های فرسوده و احصاء نقاط قوت و ضعف و شناسائی مشکلات موجود‌؛ فاز عملیاتی ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 آغاز شد.

شیرودی در سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 افزود: در راستای ارائه تسهیلات رایگان انشعابات به املاک بافت فرسوده، هماهنگی لازم با ادارات مربوطه انجام شده و فرایند معرفی مالکین املاک بافت فرسوده به ادارات گاز و آبفا آغاز شده است.

وی افزود: با تشکیل جلسات ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20، موضوعات معرفی شده از سوی نواحی هفتگانه در خصوص تامین زیرساخت و ایجاد محرک توسعه در بافت فرسوده تنظیم و اطلاع رسانی در خصوص بسته‌های تشویقی به شهروندان انجام شد.

شیرودی تصریح کرد: موضوع نوسازی بافت‌های فرسوده با رویکردی جدید و با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سطح شهر تهران در حال پیگیری است و ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست شهردار تهران و با همکاری دولت و سازمان‌های داخل و خارج از شهرداری با هدف تسریع در روند نوسازی در شهر تهران تشکیل شده است.

سومین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 با حضور معاون شهرسازی و معماری، دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20، نماینده سازمان نوسازی شهر تهران و نمایندگان مطلع و تام الاختیار ادارات و سازمان‌های این منطقه برگزار شد.

بر اساس این گزارش تمامی اعضا ستاد بازآفرینی پایدار شهرداری منطقه 20 دارای حکم عضویت در این ستاد هستند که در این جلسه نیز حکم نماینده سازمان نوسازی شهر تهران اعطا شد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.