خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پرسپولیسی‌ها پولدار شدند

جمعه 29 بهمن 1395 - 10:55
پرسپولیس سپاهان

پس از مدتی وقفه بخشی از قرارداد بازیکنان پرسپولیس در هفته گذشته به حساب آنها واریز شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی آنا، از سوی باشگاه پرسپولیس حدود 15 درصد از قرارداد بازیکنان این تیم به حساب آنها واریز شد تا شاگردان برانکو با روحیه بهتری در مسابقات پیش‌رو شرکت کنند.

بازیکنان پرسپولیس مدتی بود که نتوانسته بودند دریافتی از این باشگاه داشته باشند و این مسأله حاشیه‌هایی را هم برای سرخ‌پوشان ایجاد کرده بود اما با پولی که از حساب اسپانسر به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شد کلیه اعضای تیم پرسپولیس بخشی از پیش‌قرارداد خود را دریافت کردند.

نظرات (2 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.
مهدی ازممسنی
  • جمعه 29 بهمن 1395 - 11:36
  • 0
  • 0
باسلام وعرض ادب بنظر من کمیته انضباطی باید افراد ی تخصص کارشناسی ندارند وآنهایی که درمورد داوری نظریه میدهد باید برخوردقاطع کندداوران ما وقتی میبینندهمه کس درموردقضاوتشان حرف میزنن استرسشان بیشتر میشود وباعث قضاوت اشتباه درپیش روداشته باشن
محمدازممسنی
  • جمعه 29 بهمن 1395 - 11:49
  • 0
  • 0
سلام گرم مرا به برانکو برسانیدخواهش من از ایشان این است که درآسیا هم کاری کند که آبروی ماجلو تیم های عربی حفط شودهم هواداران راخوشحال کندوازفدراسیون فوتبال یک سوال دارم که چرا حکم انضباطی بازیکنان باشگاه پرسپولیس درزمین بازی صادرمیشود؟ خدابزگ هست وبه قیامت هم توجه داشته باشیم لطفافوتبال راسیاسی نکنید .اجرخودراضایع نکنید.