خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

برخورد با تخلف ساختمانی یک مجتمع اداری تجاری در خیابان ولیعصر(عج)

جمعه 29 بهمن 1395 - 14:46
خیابان ولیعصر

شهردار ناحیه 5 منطقه 6 از برخورد با تخلف یک مجتمع اداری تجاری در خیابان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: این مجتمع تعدادی از پارکینگ‌های خود را به صورت غیرقانونی تبدیل به انباری‌های تجاری و اداری کرده بود که با آن برخورد و فرصت 10 روزه‌ای برای تخریب انباری‌ها به هیات مدیره ساختمان داده شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، محمود افراخته با بیان اینکه در این ساختمان 12 طبقه 39 واحد اداری و 8 واحد تجاری قرار دارد، اضافه کرد: ساختمان دارای 329 پارکینگ بود که بر اساس تخلفات رخ داده 79 پارکینگ تبدیل به انباری شده است و نسبت به تخریب این 79 واحد انباری باید اقدام شود.

وی با اشاره به بیتوجهی هیات مدیره ساختمان در خصوص اخطاریه‌های ارائه شده از سوی شهرداری گفت: با توجه به جدی گرفته نشدن اخطاریه‌های ارائه شده، ماموران شهرداری با قراردادن نیوجرسی رو‌به‌‌روی این ساختمان اداری و تجاری برای ساعاتی اجازه هیچ گونه فعالیتی را به واحدهای ادارای و تجاری ساختمان مذکور ندادند.

افراخته تصریح کرد: در ادامه هیات مدیره ساختمان با متخلف اعلام کردن 8 واحد از 47 واحد موجود نسبت به رفع مغایرت‌های قانونی موجود در ساختمان متعهد شد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.