خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در بخش فرش و گلیم صورت گرفت

کسب رتبه اول جشنواره خلاقیت و نوآوری از سوی دانشجوی واحد شبستر

شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 10:24
ناصر ملفوظی

دانشجوی کارشناسی ارشد تاریخ هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر توانست رتبه اول جشنواره خلاقیت و نوآوری در بخش فرش و گلیم را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، ناصر ملفوظی دانشجوی کارشناسی ارشد تاریخ هنر واحد شبستر که با ارائه یک اثر هنری فرش دست­بافت در جشنواره خلاقیت و نوآروی دانشگاه هنر اسلامی تبریز شرکت کرده بود، توانست رتبه اول بخش فرش و گلیم را بدست آورد.

در این گردهمایی 90 هنرمند و محقق جهان اسلام از 33 کشور اسلامی شرکت کرده بودند تا به ترویج و توسعه اندیشه­ مهرورزانه و صلح جوی اسلام با زبان هنر اسلامی بپردازند.

این جشنواره از 14 تا 22 اردیبهشت در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شد و هدف از برگزاری آن تبدیل تبریز به مرکز هنرهای اسلامی جهان، معرفی قابلیت­ها و ظرفیت­‌های صنایع دستی و هنرهای اسلامی تبریز و راه اندازی موزه­ هنرهای معاصر جهان اسلام در تبریز اعلام شده است.

بخش ملی جشنواره هم­زمان با بخش بین‌­المللی از 19 تا 25 اردیبهشت در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شد و در این مدت تمامی 380 اثر راه یافته به مرحله نهایی که از بین 680 اثر دریافت شده انتخاب شده بودند در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفتند.

ناصر ملفوظی در حاشیه جشنواره و مسابقه خلاقیت و نوآوری تبریز و در بخش بین‌­الملل نمایشگاه ارسیکا ورک‌شاپ آموزشی ارائه کرد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.