خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پیام مدیر نظارت بر بورس‌ها به سهامداران کنتورسازی ؛ صبور باشید

یکشنبه 12 شهریور 1396 - 16:36
تجمع مقابل تالار بورس

مدیر نظارت بر بورس‌ها با بیان اینکه سازمان بورس پیگیری پرونده اتهام‌های ناشر کنتور سازی را همچنان در دستور کار خود دارد، عنوان کرد: مراجع قضایی مراحل بازپرسی از مدیر عامل و حسابرس این شرکت را دنبال کرده و فرآیند رسیدگی همچنان ادامه دارد.

به گزارش گروه اقتصادی آنا از سنا، محسن خدابخش با اعلام این مطلب گفت: موضوع پرونده اتهام های ناشر کنتورسازی ایران در حال پیگیری بوده و این سازمان از ابتدای شکل گیری این پرونده تا کنون در رسیدگی و شکایت از این ناشر پیشتاز بوده است.

خدابخش با بیان اینکه مدیرعامل شرکت کنتورسازی به دلیل عدم تامین قرار وثیقه 500 میلیارد تومانی همچنان در بازداشت به سر می برد، عنوان کرد: بررسی صحت اطلاعات از سوی بازپرس پرونده برای حسابرس این ناشر نیز طی شده و مراحل تکمیلی رسیدگی از سوی مرجع قضایی در حال پیگیری است.

وی با توصیه به سهامداران برای حفظ آرامش و صبوری تا حصول نتیجه رسیدگی ها از سوی مرجع قضایی گفت: پیگیری فرایند رسیدگی به اتهام های مطرح شده در این پرونده نیاز به آرامش و صبوری داشته و سهامداران این شرکت مطمئن باشند که سازمان بورس همچنان این موضوع را برای حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

کد خبر: 271193
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.