خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

در گفت وگو با آنا

برای انتخاب جانشین کرانچار با مربیان دیگر مذاکره نکردم/ یک عده می‌خواهند فوتبال اصفهان را نابود کنند

شنبه 15 مهر 1396 - 09:39
کرانچار

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: از کرانچار حمایت می‌کنیم و هیچ مذاکره‌ای با مربیان دیگر برای جانشینی این مربی نداشتیم.

محسن طاهری مدیر‌عامل باشگاه سپاهان در مورد انتقاداتی که در خصوص دو شغله بودنش مطرح شده است به خبرنگار ورزشی آنا،گفت: «بحث دوشغله بودن برای کارکنان دولت مطرح می‌شود اما ما به هیچ وجه سازمان دولتی محسوب نمی‌شویم و ضمن اینکه در یک مجموعه‌ای که فعالیت می‌کنیم به سایر قسمت‌ها هم کمک خواهیم کرد و این کمک درون سازمانی شغل محسوب نمی‌شود. متاسفانه برخی افراد که اطلاعات درستی ندارند با دامن زدن به این مسائل برای همه حاشیه درست می‌کنند.»

وی ادامه داد: «وظیفه ما این است که به مجموعه‌ای که در آن هستیم کمک کنیم و اجازه ندهیم که خللی در کار ایجاد شود. اگر هم احساس کنم که حضور من در باشگاه سپاهان مفید نیست از مدیرعاملی این باشگاه کناره‌گیری می‌کنم همانطور که از سرمربیگری تیم ملی هندبال کنار رفتم.»

مدیرعامل سپاهان افزود: «یک عده معتقد هستند که باید به انتقادها هم گوش کرد و من موافق انتقاد سازنده هستم. چه بسا که همین انتقادهای سازنده به پیشرفت هم منجر می‌شود اما گاهی اوقات برخی افراد قصد تخریب دارند و اسم این کار را نمی‌توان انتقاد گذاشت. این افراد قصد دارند فوتبال اصفهان را نابود کنند و ما اجازه نخواهیم داد تا آنها به هدف خودشان برسند.»

طاهری در مورد وضعیت کرانچار در باشگاه سپاهان و اخباری مبنی بر مذاکره او با چند مربی دیگر گفت: «کرانچار مربی سپاهان است و ما به او اعتقاد داریم. این مربی از حمایت ما برخوردار است و متاسفانه بعضی اخبار نادرست منتشر می‌شود مبنی بر اینکه باشگاه سپاهان با چند مربی وارد مذاکره شد در حالی که ما با هیچ کس مذاکره نکرده‌ایم.»

کد خبر: 291213
نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.