خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

امروز آخرین مهلت انتخاب رشته تکمیل‌ظرفیت دانشگاه آزاد

جمعه 14 مهر 1396 - 10:24
سازمان مرکزی

متقاضیان پذیرش در دوره‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله تکمیل ظرفیت تا ساعت 24 امشب جمعه 14 مهر برای انتخاب‌رشته مهلت دارند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری تخصصی 1396 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 10 روز سه‌شنبه 11 مهر آغاز شده و ساعت 24 امروز جمعه 14 مهر پایان می‌یابد.

همه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی 1396 شرکت کرده‌اند، دعوت به مصاحبه شده‌اند و در جلسه مصاحبه حاضر بوده‌اند، می‌توانند واحدهای دانشگاهی مجری رشته گرایشی را که در مصاحبه آن شرکت کرده‌اند، در استان محل انجام فرآیند مصاحبه انتخاب کنند. داوطلبان می‌توانند از راهنمای موجود در سامانه برای اطلاع از رشته‌‌محل‌هایی که مجاز به انتخاب آنها می‌باشند، استفاده کنند. داوطلبان در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته‌محل از میان 1378 رشته‌‌محل ارائه شده خواهند بود.

همچنین همه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی‌ارشد 96 که مطابق کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند متناسب با کد رشته امتحانی که در آن شرکت کرده‌اند، با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 100 رشته محل دانشگاهی از میان 6588 رشته‌محل ارائه شده اقدام کنند.

امکان ویرایش رشته‌محل‌های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت‌نام برای داوطلبان فراهم است.

زمان ثبت‌نام تکمیل ظرفیت رشته‌های باآزمون سراسری 1396 دانشگاه آزاد اسلامی (کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه‌ای) تا نیمه مهر اعلام می‌شود.

اسامی پذیرفته‌شدگان هفته سوم مهر اعلام خواهد شد. پذیرفته‌شدگان می‌توانند بعد از اعلام نتایج مطابق زمان‌بندی اعلام شده برای ثبت‌نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.