خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

محسن هاشمی در دیدار با رئیس پلیس تهران مطرح کرد

ضرورت توسعه همکاری مدیریت شهری و پلیس برای حل چالش‌های اجتماعی

شنبه 15 مهر 1396 - 15:22
ضرورت توسعه همکاری مدیریت شهری و پلیس برای حل چالش‌های اجتماعیورود تجهیزات جدید بخشی از خلاءهای موجود در خدمت‌رسانی پلیس را جبران می‌کند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: همکاری نیروی انتظامی و مدیریت شهری می‌تواند در جهت حل چالش‌های اجتماعی شهر تهران مثمر ثمر باشد و از اینرو شورای پنجم آمادگی خود در جهت همکاری هر چه بیشتر در این زمینه را اعلام می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و نیز سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی بر ضرورت همکاری هر چه بیشتر نیروی انتظامی و مدیریت شهری تاکید کرد.

هاشمی گفت: امروز تهران با چالش‌های متعددی به ویژه در حوزه اجتماعی دست به گریبان است که حل این موضوعات جز با همکاری نهادهایی نظیر نیروی انتظامی، بهزیستی و نیز سایر نهادهای مسئول با شهرداری تهران میسر نخواهد بود.

وی افزود: مشکلاتی مثل ترافیک و یا آسیب‌های اجتماعی چالش‌های فرا بخشی هستند که در سایه همکاری همه جانبه از سوی نهاد های مسئول مرتفع خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: در این زمینه شورای اسلامی شهر تهران آمادگی هر گونه همکاری در این زمینه را خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین هفته نیروی انتظامی را به تمام پرسنل زحمت‌کش این یگان تبریک گفت و افزود : به یقین امنیت و آرامشی که در شهر حکمفرماست مرهون زحمات این عزیزان است که برای خدمتگزاری به مردم شهر شب و روز نمی‌شناسند و خود را وقف خدمتگزاری به مردم کرده‌اند. این ایام بر شما مبارک باشد و به یقین مردم شهر تهران نیز قدر دان زحمات جان برکفان نیروی انتظامی خواهند بود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.