خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سرپرست واحد گلپایگان تاکید کرد:

توصیه به دانشجویان جدید؛ تولید علم، افزایش سواد رسانه و شناخت حقوق دانشجویی

سه‌شنبه 2 آبان 1396 - 15:12
جلسه توجیهی بابل

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در توصیه به دانشجویان جدید این واحد بر تولید علم، افزایش سواد رسانه و شناختن حقوق دانشجویی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا؛ دکتر حمیدرضا خدایی در جلسه توجیهی دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان که با حضور اعضای هیات رئیسه، استادان و دانشجویان به منظور آشنایی با آیین‌نامه و مقررات حوزه‌های مختلف دانشگاه برگزار شد، گفت: «دانشگاه محل تولید علم است و از دانشجویان خواست از فرصت دو یا چهارساله بوجود آمده در دانشگاه، در افزایش ارتقای فرهنگی خود بکوشند.»

وی با توجه به تشخیص خوب و بد، بویژه در فضای مجازی، از دانشجویان خواست سواد رسانه‌ای خود را افزایش و از فناوری به بهترین شکل ممکن استفاده کنند؛ و آسیب‌شناسی آن را آگاهانه پی‌گیری کنند.

روابط‌ دانشجو و استاد، معرفی مدیران گروه‌های آموزشی، توجه به خود و سلامت جسمی و روان، از نکات برجسته‌ دیگری بود که خدایی از آن نام برد.

مهندس احمد سروی معاون دانشجویی و فرهنگی واحد گلپایگان با توجه جدی به مسایل فرهنگی، توجه دانشجویان را به اهمیت مسایل فرهنگی در حوزه دانشجویی جلب کرد و با معرفی ستاد عفاف و حجاب، قرآن و عترت، اهمیت مشاوره دانشجویی در زمینه‌های مختلف را یادآوری کرد.

در ادامه‌ این مراسم کارشناسان حوزه‌های دانشجویی و تربیت بدنی، مالی، آموزش و پژوهش با توجه به قوانین و امکانات دانشگاه، دانشجویان را ترغیب به آموختن حقوق مرتبط به خود کردند.

به جز رشته‌های غیرپزشکی دایر در واحد گلپایگان، این واحد دانشگاهی توانسته است وارد عرصه رشته‌های علوم پزشکی شود و از بهمن‌ سال جاری دانشجوی کارشناسی پرستاری می‌پذیرد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.