خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

همزمان در سراسر کشور

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خاک ناامیدی بر صورت دشمنان انقلاب پاشیدند

چهارشنبه 13 دی 1396 - 13:37
راهپیمایی 13 دی

امروز بار دیگر دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با اقشار مردم همراه شدند تا توطئه‌ای دیگر از سوی دشمن را خنثی کنند و خاک ناامیدی بر صورت دشمن بپاشند.

به گزارش خبرنگار آنا‌، استادان، کارکنان، دانشجویان و دانش آموزان (سمایی ها) خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز و همزمان با مردم در جای‌جای ایران اسلامی همراه شدن و با حضور در راهپیمایی سراسری 13 دی با محکومیت فتنه های اخیر دشمنان اسلام و انقلاب و اغتشاشات و اخلال نظم و امنیت عمومی بار دیگر پیمان خویش را با رهبر معظم انقلاب و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی اعلام کردند.

دانشگاهیان در راهپیمایی امروز خشم و انزجار خود را از تحرکات اخیر دشمن و هنجارشکنان وابسته به استکبار جهانی در کشور اعلام کردند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی همراه با مردم انقلابی و ولایت مدار با حرکت در مسیرهای از پیش تعیین شده و با دادن شعارهای انقلابی و حمل پلاکارد، حمایت خود را از آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری اعلام کردند و با نمایش شکوه وحدت، پیام خود را به گوش دشمنان نظام اسلامی و هنجارشکنان رساندند.

استادان، کارکنان و دانشجویان هنجارشکنی فرصت طلبان در تجمعات غیر قانونی اخیر را در تعارض با منافع و مصالح ملی و دستاویز دشمنان قسم خورده این مرز و بوم دانسته و اینگونه اقدامات را شدیدا محکوم کردند.

دانشگاهیان و مردم در این راهپیمایی ها با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه از آشوب های اخیر اعلام برائت کرده و حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند و از انتقادات سازنده و قانونی حمایت کردند و از دولت خواستند نسبت به رفع معضلات جامعه، اعم از بیکاری، مشکلات معیشتی و اقتصادی، گرانی و فساد و ... اقدامات اساسی و عاجل صورت دهد.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با محکومیت اغتشاشات اخیر خواستار پایان یافتن ناآرامی ها، تخریب اموال عمومی و دخالت بیگانگان در امور داخلی ایران شدند.

کد خبر: 333806

بیشتر بخوانید

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.