خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

انتصاب دبیرشورای عالی آموزش مجازی وزارت بهداشت

یکشنبه 17 دی 1396 - 09:37
ناصر استاد

دکتر محمد‌باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در حکمی دکتر سید‌ناصر استاد مشاور معاون آموزشی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی را به عنوان دبیر شورای عالی آموزش مجازی منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مجازی، در این حکم آمده است:

«همانگونه که مستحضرید برنامه تحول در نظام سلامت به عنوان یکی از دستاوردهای مهم دولت یازدهم، نقش مهمی در ارتقای سلامت جامعه ایفا نموده و بر همین اساس در دولت دوازدهم نیز استمرار آن در اولویت‌های اصلی قرار گرفته است. در این میان تحول در نظام آموزش علوم پزشکی یکی از محورهای مهم این برنامه است که در اسناد بالادستی همچون برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی کشور نیز مورد تاکید قرار گرفته است. توسعه آموزش مجازی از جمله محورهایی است که در برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی بر آن تاکید شده است. در این راستا و به منظور مدیریت راهبردی آموزش مجازی در علوم پزشکی مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی و همچنین نیازهای نظام سلامت کشور شورای عالی آموزش مجازی تشکیل شده و دبیرخانه این شورا در دانشگاه علوم پزشکی مجازی مستقر می‌باشد.

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما، بدین وسیله به عنوان دبیر شورای عالی آموزش مجازی منصوب می‌گردید تا با همکاری اعضای محترم این شورا و سایر دست‌اندرکاران مربوطه و از طریق ارتباط تنگاتنگ با دبیرخانه‌های معاونت آموزشی بسترهای لازم را برای توسعه آموزش مجازی در علوم پزشکی کشور فراهم آورید. توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.»

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.