خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر:

ملت ایران اجازه بهره‌برداری به اغتشاشگران ندهند

یکشنبه 17 دی 1396 - 15:43
راهپیمایی محکومیت اغشاشات اخیر

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر اعلام کردند: در حوادث اخیر وحدت ملی و ارزش‌های آن، بیش از هر چیز آماج حملات آشوبگران و پیاده نظام دشمن قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور بیانیه این منتشر کردند.

در این بیانیه آمده است: هنوز نوای پر صلابت امام خمینی (ره) در گوشمان طنین‌انداز است که ولایت فقیه را امتداد ولایت رسول الله و نظام ولایی را مترقی‌ترین نظام‌ها و حفظ آن را از اوجب واجبات می‌دانست و بر جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد تاکید داشت و آمریکا را شیطان بزرگ نامید.

حوادث چند روز اخیر در کشور و نقش مردم در خنثی سازی این توطئه بزرگ یکبار دیگر این اصل خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی را اثبات کرد که مردم رمز وحدت و بقای انقلاب و جمهوری اسلامی اند.

وحدت ملی و انسجام داخلی که در پرتو ایمان و اعتقاد ملت ما به اسلام و ارزش‌های الهی و انقلابی و تبعیت توام با عشق و عاطفه از رهبری حاصل آمده است رکن اساسی قدرت ملی و رمز پیروزی ملت ما در همه توطئه ها و فتنه ها و تهاجمات دشمنان بوده است. در حوادث اخیر نیز این حقیقت خود را نشان داد و وحدت ملی و ارزش‌های آن، بیش از هر چیز آماج حملات آشوبگران و پیاده نظام دشمن قرار گرفت.

ما دانشگاهیان واحد زاهدشهر با محکوم کردن این اغتشاشات اخیر از همه آحاد ملت شهیدپرور و انقلابی می‌خواهیم با حفظ انسجام و آرامش خود و رعایت قانون اساسی این حرکات وحشیانه را در نطفه خفه و اجازه بهره برداری به اغتشاشگران ندهند و همچنان از فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی گوش فرا دهند و از خون شهدا و ارزش‌های این نظام پاسداری کنند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.