خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

اولین نشست کمیته فنی دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی برگزار شد

دوشنبه 18 دی 1396 - 16:50
برگزاری نخستین مرحله آزمون المپیاد دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس کمیته فنی دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی از مشخص‌شدن دبیران و حیطه‌های این دوره از المپیاد در اولین نشست کمیته فنی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از معاونت آموزشی وزارت بهداشت،‌ دکتر پروین پاسالار، مدیر امور نخبگان و استعدادهای درخشان وزارت بهداشت و رئیس کمیته فنی دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی با اشاره به برگزاری اولین جلسه کمیته فنی دهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی گفت: تغییراتی در روند اجرای این دوره از المپیاد ایجاد شده و برگزاری این المپیاد به مدیریت امور نخبگان و استعدادهای درخشان محول شده است.

وی اظهار کرد: احکام اعضای شورای سیاستگذاری، کمیته فنی، دبیر علمی و دبیر اجرایی المپیاد دهم توسط معاون آموزشی وزارت متبوع ابلاغ شده و حیطه‌های المپیاد دهم موضوعی بود که در اولین نشست کمیته فنی مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیته فنی دهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی با اشاره به اینکه دبیران حیطه‌های این دوره از المپیاد در این نشست تعیین شدند، خاطرنشان کرد: موضوعات حیطه‌ها در جلسه اختصاصی هر حیطه با حضور دبیر حیطه مربوطه تعیین و در جلسه عمومی دبیران حیطه‌ها، عناوین نهایی و همچنین منابع آموزشی هر حیطه معرفی می‌شود.

وی با بیان این موضوع که تاریخ دهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی به‌زودی تعیین و اعلام می‌شود، گفت: در مورد منابع آموزشی هر حیطه، منابع قابل دسترس به دانشجویان معرفی خواهد شد.

پاسالار با تاکید بر لزوم شفاف‌سازی فرآیند برگزاری المپیادهای علمی دانشجویان علوم پزشکی، گفت: کارگاه‌هایی برای رفع ابهامات مربوط به المپیاد و نیز آموزش‌های لازم توسط این مدیریت برگزار می‌شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.