خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پذیرفته‌شدگان آزمون پذیرش دستیار تخصصی تا 30 دی مدارک ثبت‌نامی را تحویل دهند

شنبه 23 دی 1396 - 16:31
آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

داوطلبان چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در مرحله تکمیل ظرفیت که انتخاب رشته مجدد کرده‌اند از 26 تا 30 دی فرصت دارند مدارک ثبت‌نامی خود را تکمیل کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، 537 نفر از داوطلبان چهل و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شده‌اند، باید از روز سه‌شنبه 26 تا 30 دی به دانشگاه محل پذیرش مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

همان‌طور که در اطلاعیه انتخاب رشته محل تکمیل ظرفیت برای رشته‌های بیماری‌های قلب و عروق، جراحی کلیه و مجاری ادراری، بیماری‌های مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و ارتوپدی آمده بود این رشته‌ها مخصوص مناطق محروم است.

آن دسته از رزمندگان که این رشته‌ها را انتخاب کرده و پذیرفته شده‌اند باید در موقع ثبت نام، تعهد مربوط به سهمیه مناطق محروم را داده تا بتوانند همانند داوطلبان مناطق محروم در این رشته‌ها ادامه تحصیل دهند.

همچنین در رشته‌های روان‌پزشکی، زنان و زایمان و پزشک خانواده داوطلبان باید در مصاحبه شرکت کنند. افرادی که به مصاحبه دعوت شده بودند، نتیجه مصاحبه در گزینش نهایی اعمال شده است.

مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفان از ثبت‌نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار سال آینده محروم هستند و ذخیره‌ای وجود ندارد.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.