خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین خبر داد؛

تامین منابع مالی پایدار برای حل مشکل کارکنان نیمه‌وقت واحد تاکستان

یکشنبه 24 دی 1396 - 13:31
جلسه شورای پژوهش و فناوری استان تهران (منتشر نشود)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با اشاره به طرح‌های اقتصاد دانش‌بنیان  از تامین منابع مالی پایدار برای حل مشکل کارکنان نیمه‌وقت واحد تاکستان خبر داد‌.

دکتر مرتضی موسی‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: با اتحاد، همدلی و برنامه‌ریزی دقیق و اصولی در جهت استفاده مطلوب و بهینه از منابع انسانی و تلاش در ایجاد منابع جدید و پایدار درآمد می‌توان چالش‌های مالی پیش رو را مدیریت کرد.

وی با اشاره به دیدار با استاندار قزوین از حمایت‌ها‌ی استاندار، معاونان استانداری و مدیران‌کل و شورای شهر و شهردار قزوین از فعالیت‌های دانشگاه در زمینه پروژه‌های سرمایه‌گذاری قدردانی و ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد افتتاح برخی از این پروژه‌ها باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با اشاره به تاکیدات ریاست دانشگاه و ریاست هیات امنا مبنی بر توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: اقدامات بسیار مناسبی در جهت توسعه این شرکت‌ها و تجاری‌سازی تولیدات آنها صورت گرفته است.

موسی‌خانی ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های انجام شده بتوانیم نسبت به حفظ سرمایه‌های اصلی دانشگاه یعنی اساتید گرانقدر و پرسنل خدوم و زحمت‌کش دانشگاه اقدام کنیم.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.