خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد خبر داد:

برپایی ایستگاه فرهنگی دانشگاه آزاد در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن

دوشنبه 16 بهمن 1396 - 10:43
راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در استان‌ها

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی امسال نیز همچون سال‌های گذشته با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن از انسجام ملی و اسلامی کشور دفاع خواهند کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر حسین نصیرزاده با اشاره به برنامه‌های ایام دهه مبارک فجر در واحدها و سازمان مرکزی دانشگاه گفت: ستاد برگزاری دهه فجر با محوریت مجموعه بسیج کارمندان و حضور تمامی معاونت‌ها و ادارات کل در سازمان مرکزی دانشگاه تشکیل و تصمیم‌های لازم در‌خصوص برنامه‌های این ایام گرفته شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های بسیار متنوعی برای گرامیداشت ایام دهه فجر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان مرکزی در حال برگزاری است، گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، برپایی نمایشگاه، نشست‌های اساتید و کارکنان در قالب بحث‌های مربوط به انقلاب اسلامی و جلسات هم‌اندیشی از جمله این برنامه‌هاست.

نصیرزاده خاطرنشان کرد: برنامه میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) نیز به صورت منسجم توسط واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر حضور پرشور تمام دانشگاهیان، دانشجویان، اساتید و مسئولان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در این راهپیمایی حضور پیدا خواهند کرد و با حضور خود از انسجام ملی و اسلامی کشور دفاع خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های صلواتی فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و تهران در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن برپا خواهد شد که محصولات فرهنگی واحدها در این ایستگاه‌ها در اختیار مردم انقلابی قرار خواهد گرفت.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.