خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان میزان گستران شریف به آنا خبر داد:

نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام شد

چهارشنبه 18 بهمن 1396 - 13:44
محمدحسین قمری

موسسه میزان گستران شریف مجری اولین آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان، از اعلام نتایج اولیه این آزمون و برگزاری مصاحبه‌های استانی خبر داد.

محمدحسین قمری، مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان میزان گستران شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ضمن اعلام انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان از برگزاری مصاحبه‌های حضوری در چهار مرکز استان خبر داده و افزود: نتایج اعلام شده شامل کارنامه تفصیلی، ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی و راهنمای شغلی است که از طریق صفحه کاربری داوطلبان در وب‌سایت آزمون به آدرس www.inre.ir در دسترس شرکت‌کنندگان قرار دارد.

وی اضافه کرد: مرحله بعدی فرایند آزمون، مصاحبه حضوری است که بر‌اساس نتایج آزمون، از برگزیدگان مرحله اول تعداد 20000 مصاحبه حضوری صورت خواهد پذیرفت. دعوت‌شدگان استان‌های ایلام، خوزستان و بوشهر به محوریت استان خوزستان در تاریخ 28 دی 96 جمعا با 1237 مصاحبه تخصصی مهارتی و دعوت شدگان استان‌های یزد، شیراز، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان به مرکزیت استان کرمان در تاریخ 5 و 6 بهمن 96 جمعا با 1943 مصاحبه تخصصی مهارتی، دعوت‌شدگان استان‌های اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال و بختیاری به مرکزیت استان اصفهان در تاریخ 12 بهمن 96 جمعا با 1710 مصاحبه تخصصی مهارتی مورد سنجش قرار گرفتند.

قمری گفت: رویداد چهارم مرتبط با استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی به مرکزیت مشهد مقدس طبق برنامه و در تاریخ 19 بهمن 96 برگزار خواهد شد. زمانبندی برگزاری مصاحبه حضوری به مرکزیت استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و همدان، متعاقبا از طریق درگاه اینترنتی یاد شده اعلام خواهد شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: تاکنون حدود ۱۳۰۰۰ موقعیت شغلی در سامانه به ثبت رسیده است که پیش‌بینی می‌شود با ادامه روند جاری، این تعداد با افزایش قابل توجهی روبه‌رو شود.

مدیرعامل موسسه دانش‌بنیان میزان گستران شریف ضمن توصیه به داوطلبان برای پیگیری اخبار آزمون صرفا از طریق درگاه اینترنتی www.inre.ir، ابراز امیدواری کرد که با تکمیل مرحله حضوری آزمون، امکان اشتغال تعداد بیشتری از داوطلبان در شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان فراهم شود.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.