خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

آزمون دوره دکتری 3 اسفند برگزار می‌شود/ تمدید مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

شنبه 21 بهمن 1396 - 15:00
آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی(1)

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون دوره دکتری نیمه‌متمرکز در روز 3 اسفند خبر داد.

دکتر حسین توکلی به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا گفت: براساس برنامه زمانبندی تعیین شده آزمون دکتری نیمه‌متمرکز در صبح روز جمعه 4 اسفند در 55 شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: داوطلبان می‌تواننید از سه‌شنبه اول اسفند تا پنج‌شنبه 3 اسفند کارت ورود به جلسه خود را با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org دریافت کنند.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: همراه داشتن کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه برای ورود به جلسه آزمون الزامی است.

توکلی همچنین اعلام کرد: 234 هزار و 454 نفر در آزمون دوره دکتری ثبت‌نام کرده‌اند.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد موسسات غیرانتفاعی خبر داد. داوطلبان تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 24 بهمن فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت این آزمون اقدام کنند.

وی ادامه داد: نظر به اینکه برخی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی تقاضای تکمیل ظرفیت از طریق دفتر گسترش آموزش عالی برای تعدادی از کدرشته‌ محل‌های موسسه آموزش عالی مربوطه را داشته‌اند، لذا داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ ثبت‌نام و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند، براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون فوق و مفاد اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور درباره ظرفیت پذیرش رشته‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته ‌محل‌های دانشگاه‌ها و موسسات غیر انتفاعی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از بعدازظهر روز یکشنبه ۱۵ بهمن بر روی سایت این سازمان قرار گرفته است.

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: با توجه به مفاد اطلاعیه‌ مذکور، داوطلبان علاقه‌مند و واجد شرایط با رعایت کلیه ضوابط و مندرجات در اطلاعیه‌ روز گذشته و دفترچه‌های راهنمای ثبت نام، می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به رشته‌ امتحانی فرد نسبت به انتخاب حداکثر ۲۰ کدرشته محل از میان کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام و کدرشته‌ محل‌های انتخابی را در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

توکلی اعلام کرد: ظرفیت پذیرش 837 نفر است و تاکنون 286 نفر انتخاب رشته کرده‌اند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.