خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

کنگره همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

دوشنبه 23 بهمن 1396 - 12:47
دانشگاه صنعتی امیرکبیر

بیستمین کنگره سراسری همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت برای توسعه ملی اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال  اسفندماه در دانشگاه صعنتی امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از صنعتی امیرکبیر، بیستمین کنگره سراسری همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 15 و 16 اسفند ماه برگزار می‌شود.

موضوعات این کنگره شامل «نقش ارتباط صنعت و دانشگاه در تحقق اقتصاد مقاومتی»، «جایگاه ارتباط دانشگاه و صنعت در برنامه ششم توسعه»، « روش‌های بهینه سازی ارتباط آموزش‌های مهارتی در صنعت»، «جایگاه ارتباط آموزش و صنعت در برنامه درسی دانشگاه‌ها و مدارس»، «تدوین سیاست‌ها و راهکارای کارافرینی و تجاری سازی دانش و ثروت افرینی»، «اکوسیستم ارتباط دانشگاه و صنعت راهبردی اثر بخش در حوزه تعاملات دانشگاه و صنعت» می‌شود.

نتایج مباحث در بیستمین کنگره سراسری همکاری‌های دولت، دانشگاه و صنعت در نشریه‌های «نوآوری و ارزش آفرینی»، «صنعت و توسعه فناوری» و «صنعت و دانشگاه» منتشر خواهد شد.

خبرگان بخش‌های تولیدی اساتید دانشگاه، صاحب‌نظران موسسات آموزشی و پژوهشی، مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، مدیران دفاتر ارتباط صنعت و دانشگاه و موسسات پژوهشی، مدیران واحدهای تحقیق و توسعه صنایع می‌توانند در این کنگره شرکت کنند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.