خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

فردا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود؛

کنفرانس بین‌المللی سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی

سه‌شنبه 24 بهمن 1396 - 15:45
دانشگاه امیرکبیر

سیستمهای الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی برای نهمین دوره برای افزایش سطح دانش فنی و علمی در 25 و 26 بهمن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کنفرانس بین‌المللی سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی (PEDSTC) در هشت دوره در دانشگاه‌های برتر کشور برای افزایش سطح دانش علمی و فنی در زمینه سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی، برگزار شده است.

این کنفرانس با مشارکت انجمن علمی الکترونیک قدرت ایران و انجمن بین‌المللی برق و الکترونیک(IEEE) ایران برگزار می‌شود.

نمایه‌شدن تمام مقالات پذیرفته‌شده در وبگاه IEEEXplore ، ارزیابی مقالات توسط کادر داوری متخصص شامل اعضای هیات علمی دانشگاه‌های تراز اول داخلی و خارجی، تمرکز با رویکرد صنعتی و کاربردی بر مفاهیم الکترونیک قدرت، ماشین‌ها و محرکه‌های الکتریکی، تمرکز بر سایر زمینه‌های وابسته، همچون ریزشبکه‌ها و شبکه‌های هوشمند و کیفیت توان، برگزاری کارگاه‌ها، سخنرانی‌های صنعتی، نمایشگاه جانبی، میزگرد، متخصصین و مدیران صنعت و بخشهای دولتی و خصوصی از ویژگی‌های این کنفرانس به شمار می‌رود.

در این کنفرانس پروفسور Holtz از آلمان و حضور پروفسور Schanen از فرانسه سخنرانی خواهد کرد.

نشست تخصصی با عنوان موانع توسعه داخلی در صنعت برق، 7 کارگاه تخصصی، هشت نشست و ... از برنامه‌های این کنفرانس به شمار می‌روند.

نظرات (0 عدد)
  1. 1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. 2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
  3. 3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.